nahoru

Scénáře Zeleného Raoula jsem posílal faxem. Komiks vozil autobus, vzpomíná na své začátky Milan Tesař

REDAKCE 21. května 2019 • 17:15
Video se připravuje ...
Medailonek šéfa kulturní rubriky Reflexu Milana Tesaře
• video: 
Martin Bartkovský

V kulturním oddělení Reflexu se pohybuje od prvního dne časopisu. Milan Tesař tehdy po jediném dni v Lidových novinách přestoupil do začínajícího časopisu a v jeho kulturní sekci je dodnes. V roce 1995 stál u zrodu Zeleného Raoula a na výsluní pomohl řadě osobností z kulturní fronty, které tehdy nikdo neznal.

Zelený Raoul vznikal od roku 1995, kdy Milan Tesař faxoval Štěpánu Marešovi scénáře napsané na psacím stroji a ten na oplátku posílal kresby v tubusu po řidiči autobusu. Dnes si jen vymění dva e‑maily a Raoul je na světě. Jak vypadaly začátky Reflexu od jeho prvního dne? Podívejte se na medailonek šéfa kulturního oddělení Milana Tesaře.

Všechny články Milana Tesaře z webu reflex.cz najdete ZDE >>>

REDAKCEPrezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.