nahoru

S kým byste v roce 2022 rádi zašli na skleničku (panáka, pivo) a na co byste se jej zeptali?

-red- 1. ledna 2022 • 06:00
Ilustrační kresba
Ilustrační kresba
• foto: 
Jiří Slíva

Reflex oslovil známé osobnosti a zeptal se s kým by si v roce 2022 rádi popovídali u skleničky a na co by se jej rádi zeptali.

Ivan Mládek
hudebník

Rád bych se setkal s dávno zesnulou babičkou, kterou jsem měl moc rád. A zeptal bych se jí, kam schovala ty prachy.

David Netuka
neurochirurg, přednosta kliniky ÚVN

S většinou žijících v České republice bych se dokázal setkat, takže bych se rád setkal s již nežijícími. Rád bych se potkal s Václavem Havlem, nikdy jsem neměl možnost osobního setkání, a zeptal bych se ho u skleničky, jakou udělal největší životní chybu a co bylo jeho nejlepší rozhodnutí. A pak bych navázal dotazem, jak vidí politickou si­tuaci v ČR. Ale politika je okrajovým tématem. Více by mě zajímal jeho pohled na morální situaci. Ze zahraničních osobností bych se chtěl sejít s Elonem Muskem. Mám ničím nepodloženou nejistotu stran jeho osoby. Rád bych ho poznal a udělal si svůj vlastní názor. A zeptal bych se ho, byť by jistě pravdu neřekl, zda opravdu věří ve své projekty z pohledu širšího, než je výdělek, zda opravdu věří v elektromobilitu jako krok do budoucnosti, nebo se jen řídí společenskou poptávkou.

Premium

Přečtěte si článek s předplatným Premium Plus

Získejte neomezený přístup na devět různých služeb včetně Reflex.cz


Klíčová slova: anketa, 2022Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.