nahoru

Jsme pěšáci rocknrollu! Poslechněte si hit Tata Bojs v unikátní verzi s velkým orchestrem

-bam- 9. října 2020 • 14:50
Video se připravuje ...
Tata Bojs - Pěšáci
• video: 
Reflex

V rámci oslav 30. narozenin časopisu Reflex zveřejňujeme videa, která patří do našeho zlatého fondu a na internetu se dosud ještě nikdy neobjevila. Část z nich pochází z narozeninového koncertu, který se odehrál před deseti lety a na pódiu spojil unikátní dvojice či představil jednotlivce s netradičními písněmi v doprovodu velkého orchestru. Poslechněte si jednu z nich ve videu v úvodu článku.

Známá píseň Pěšási od Tata Bojs pochází z roku 2007, kdy se objevila na albu Kluci kde ste? a kapela za ní obdržela cenu Anděl. Za hudební formací z pražské Hanspaulky stojí duo Mardoša a Milan Cais a právě oni to spolu s velkým orchestrem na pódiu pořádně roztáčí.

Velký koncert časopisu Reflex byl vrcholem oslav dvacátých narozenin v roce 2010. Tři desítky předních českých hudebníků přály v originálních aranžmá známých písní za doprovodu jazzového bigbandu konzervatoře Jaroslava Ježka pod vedením dirigenta Martina Kumžáka.

Další dárky vám čtenářům v rámci oslav 30. narozenin časopisu Reflex najdete ZDE >>>

-bam-Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.