Nepište Bémovi, Bendovi ani Zaorálkovi; stejně vám neodpoví | Reflex.cz
reklama
nahoru

Nepište Bémovi, Bendovi ani Zaorálkovi; stejně vám neodpoví

daš12. července 2011 • 15:27
napistejim
napistejim
• foto: 
napistejim.cz

Iniciativa Napištejim.cz funguje zatím něco přes měsíc – a přesto už bylo jejím prostřednictvím adresováno politikům přes 2000 zpráv. Je to fajn nápad a fajn akce. Polikům se psát má.

reklama

 

Ne všechny e-maily zmíněné akce se dočkaly odpovědi; shrnující zpráva projektu ale hovoří o čtyřiceti procentech e-mailů, na které jejich pisatelům politikové odpověděli. Zásadní je, že politikům jsou e-maily doručeny, protože politiky by člověk rozhodně neměl nechat klidně spát.

 

 

Nejvíc pošty zatím přes stránky napistejim.cz dorazilo Karlovi Schwarzenbergovi a Miroslavu Kalouskovi z TOP09 a Radkovi Johnovi z Věcí veřejných, v těsném závěsu se za nimi drží Vít Bárta (VV), Karolína Peake (VV) a Marek „Náhubek“ Benda (ODS). Nejvíce dotazů se za první měsíc projektu týkalo novely loterijního zákona, korupce, daní, reforem a toho, jak dotazovaní vykonávají svou práci.

 

 

 

Pozoruhodná statistika se týká těch z oslovených politiků, kteří se na zaslané maily neobtěžovali ve lhůtě odpovědět: Karolína Peake (VV), Marek Benda (ODS), Lubomír Zaorálek (ČSSD), Pavel Bém (ODS), Petr Nečas (ODS). Tak těmhle určitě „nepište“.

 

daš


Diskuse ke článku

 

reklama
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější
Komentáře
reklama