nahoru

Pozná Milan Cais nejlepší židli?

REDAKCE14. června 2018 • 17:30
Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
• foto: 
Profimedia.cz

V úsilí, aby se návštěvníci na dvoudenním pražském Metronomu (22. a 23. červen) cítili jako doma, zřejmě jeho organizátoři neznají vůbec žádných hranic. Jestli máte doma pozoruhodnou sesli nebo křeslo anebo ušák a zároveň máte rádi muziku, ozvěte se na infozavináčmetronomefestival a nechte si jej odvézt na pražské Výstaviště, místo konání festivalu, kde se stane součástí některé z odpočinkových zón.

Kdo tak učiní, získá plné právo na pět piv. Zájem je samozřejmě o sedačky originální a designově nečekané. Už proto, že z přistěhovaného nábytku vybere frontman Tata Bojs a výtvarník Milan Cais tři nejzajímavější sedátka, jejichž majitelé budou mít nárok na dvě festivalové vstupenky zdarma.

REDAKCEMezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society. 


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,680
22,140
29,360
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější