nahoru

HBO zveřejnilo datum vysílání sedmé řady Hry o trůny a odhalilo první ukázku. Podívejte se!

Martin Bartkovský9. března 2017 • 21:20
720p480p360p240p

Velmi zajímavou vychytávku si připravili tvůrci celosvětového fenoménu ze světa spisovatele G. R. R. Martina. Oznámení data premiéry nové řady seriálu Hra o trůny proběhlo v živém vysílání na Facebooku. Video sledovalo více než 150 tisíc lidí, kteří svými komentáři aktivovali oheň. Ten zahříval ledový blok a postupně se tak odhalovalo dlouho očekávané datum premiéry.

Pokud patříte mezi fanoušky seriálu, vezměte si do ruky červenou fixu, kalendář a zakroužkujte si datum 16. července 2017. Tento den se totiž na obrazovky vrátí Jon, Sansa, Arya, Daenerys, Tyrion a další oblíbení hrdinové dělající z Game of Thrones momentálně nejpopulárnější seriál na světě. Během živého vysílání se dokonce někteří z nich objevili ve videu a pronesli pár slov o nové řadě.

Zamrzlá kostka s datem premiéry sedmé řady Game of ThronesZamrzlá kostka s datem premiéry sedmé řady Game of Thrones

Nekonalo se ale žádné prozrazování spoilerů. Isaac Hempstead-Wright (Bran Stark) či Nikolaj Coster-Waldau (Jaime) pouze pronesli pár neurčitých frází a vybízeli fanoušky k tomu, aby dál psali do komentářů živého přenosu slovo *FIRE* a pomohli tak rozpustit ledový blok ukrývající datum. Když se objevilo datum, přehrál se krátký teaser, který upozornil na hrozbu bílých chodců a herec Liam Cunningham (Davos) nás ujistil o tom, že nová série bude určitě stát za to.

Datum premiéry sedmé řady Game of Thrones - 16. července 2017Datum premiéry sedmé řady Game of Thrones - 16. července 2017

Produkce a natáčení nové série provázelo plánované zpoždění. V rámci seriálu totiž konečně dorazila zima. Kvůli potřebě natáčení v zasněžených lokacích proto štáb nemohl na známá místa vyrazit v létě, jako každý rok.Klíčová slova: hra o trůny, game of thrones, HBO


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society. 


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,810
22,280
29,340
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější