nahoru

Madonna po úniku demoverzí uvolnila šest písní z nového alba. Je to trik?

ČTK, ref21. prosince 2014 • 15:00
Madonna
Madonna
• foto: 
Profimedia.cz

Americká zpěvačka Madonna (56) uvolnila na internetové servisy typu iTunes šest písní ze svého připravovaného alba. Udělala tak poté, co na internet uniklo několik nedokončených demoverzí. Madonna svůj krok označila za vánoční dárek fanouškům, i když původně chtěla vydat první songy z něj až na únorový svátek svatého Valentýna.

"Doufala jsem, že můj nový singl Living for Love vyjde na svatého Valentýna a zbytek alba na jaře," řekla Madonna podle agentury AP. "Budu ale raději, když fanoušci uslyší hotové verze několika písní namísto nedokončených nahrávek, které se dostaly ven. Považujte, prosím, těchto šest písní za vánoční dárek," dodala. Někteří ale považují akci za marketingový trik.

Mezi písněmi, které unikly, je například titul Devil Pray nebo Illuminati. Na iTunes Madonna uvolnila také písně s "explicitními" názvy a texty Unapologetic Bitch a duet s Nicki Minajovou Bitch I´m Madonna.

Album se bude jmenovat Rebel Heart a má vyjít v březnu. Je to 13. album šestapadesátileté zpěvačky, která patří mezi celebrity s nejvyššími výdělky na světě. Další písně z alba vyjdou 9. února, sdělila publicistka a Madonnina přítelkyně Liz Rosenbergová.

Zde jsou nové písně Madonny:

ČTK, ref


Klíčová slova: reflex, madonna, Rebel Heart


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Soutěž filmů se dělí do tří kategorií: Hlavní soutěž a soutěž dokumentárních filmů doplňuje kategorie Na východ od západu, která se věnuje hlavně začínajícím tvůrcům ze zemí bývalého sovětského bloku. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society. 


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,680
22,140
29,350
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější