nahoru

Zpěvák Justin Timberlake vystoupí 3. června v pražské O2 areně

ČTK, čip9. prosince 2013 • 09:53
Zpěvák Justin Timberlake vystoupí 3. června v pražské O2 areně
foto: Facebook

Americký hudebník a producent Justin Timberlake vystoupí 3. června v pražské O2 areně. Na svém prvním koncertě v České republice se představí v rámci The 20/20 Experience World Tour.

Turné následuje po celosvětovém úspěchu alba The 20/20 Experience, které následovala jeho druhá část The 20/20 Experience - 2 of 2. ČTK o tom za pořádající společnost Live Nation informoval Petr Novák.

Vstupenky v cenách od 1590 korun do 2590 korun budou v prodeji od 13. prosince. Členové fanklubu Timberlakea budou mít přístup k předprodeji již 9. prosince.

Rok Justina Timberlakea

"Rok 2013 byl rokem Justina Timberlakea a jeho The 20/20 Experience World Tour. Ve velkolepé show s propracovanou choreografií je tolik světel a laserů, že by tenhle koncert mohl soupeřit s The Wall," konstatoval redaktor amerických novin The Star-Ledger.

Kromě vyhlášení Mužem Roku časopisem Go byl Justin Timberlake nedávno oceněn třemi cenami American Music Awards, včetně kategorie pro Nejoblíbenějšího pop/rockového mužského umělce. Album The 20/20 Experience se stalo nejprodávanějším letošním albem s více než čtyřmi miliony prodaných nosičů po celém světě. Jedná se o nejúspěšnější mužský albový debut za posledních pět let a zároveň jde o nejprodávanější digitální debut v historii Spojených států od mužského umělce. Jen v prvním týdnu vydání alba všech jeho 10 skladeb bodovalo v žebříčku digitálních skladeb a pouze v USA se jich prodalo více než sedm milionů.

´N Sync

Do povědomí posluchačů se Timberlake dostal jako člen chlapecké skupiny 'N Sync. V roce 2002 vydal své první sólové album nazvané Justified. Založil i svou vlastní nahrávací společnost nazvanou Tenman Records a oděvní značku William Rast.

ČTK, čip


Klíčová slova: justin timberlake, koncert, o2 arena


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2018

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda

V pátek 29. června začíná 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, skončí v sobotu 7. července. Slavnostní zahájení se promění v uctění památky nedávno zemřelého Miloše Formana. Mezi hosty festivalu se objeví režisér, scénárista a herec Richard Linklater, který bude reprezentovat první ohlášenou sekci festivalu věnovanou organizaci Austin Film Society.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,610
21,740
29,230
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější