Komentáře

Zpět na článek

Alarmující pokles konzumace marihuany mládeží

79 komentářů

kkk999
5. března 2012 • 08:02
Jsi opravdu telátko, když ti nedošlo, že píííp bylo použito proto, abych nemusel použít, jiný, nepublikovatelný výraz...tím s tebou končím, už mě nebaví číst kydy čehosi, co nemá rozumu ani za pětník...zato když se rozdávala hloupost, šla sis asi několikrát...
chapmansgun
4. března 2012 • 20:10
Omezenost není o výšce IQ (Měl bys být rád,kdyby ti tvoje omezenost ubrala jen pár bodů,byl bys hloubš než hitler a jeho údajné morfiové dny ke konci války).Ti nevím,kdo je víc na úrovni,jestli ty,o minimálně třicet let starší, když užíváš slova jako "píííííp" na někoho kdo ještě nestihl ani dokončit základní školu ,nebo já,když se dokážu domlouvat na lepší úrovni než "výzkumník farmakologie pohybující se v medicínských kruzích".
kkk999
4. března 2012 • 15:33
Neboj, o moje přikládání se nestarej, ale tobě by doma měli přiložit pár po čuni, a byla bys odfetovaná jedna dvě, ty "pííííííp". Ty už víc omezená být ani nemůžeš, ty máš už nyní svoje IQ hluboko pod úrovní kysaného zelí...
chapmansgun
4. března 2012 • 13:18
Já bych zase řekla,že ty bys měl jít přiložit.Ne každý je stejně hloupý jako ty,na to aby opakoval tři ročníky (Což bys při své chytrosti měl vědět,že to nejde).Tím že o tom "nemám ani páru" myslíš to,že si za dva roky uvědomim,jak to bylo šileně hrozný,a že se mi narodí postižený dítě,takže změnim názor a začnu se chovat a vyjadřovat jako ty?Doufám že takhle omezená nikdy nebudu.
kkk999
4. března 2012 • 09:50
Já bych zase řekl, že zatím umíš s prominutím ***, takže se nepleť do věcí, o kterých to *** víš a radši se uč vařit, třeba se ti to bude v životě hodit víc než hloupé žvanění o něčem, o čem nemáš ani páru. Kolikpak let už úspěšně studuješ tu základní školu, už aspoň dvanáct let, co?
chapmansgun
4. března 2012 • 00:25
Jsem řekla bych dosud úspěšnou studentkou základní školy,a umím například myslet,což ty asi zjevně ne.A promiň,vařit neumím,a ty by ses měl starat o kotel,než ti to vyhasne.
kkk999
3. března 2012 • 07:12
chapmansgun: Ty telátko hloupoučké, co umíš, čím jsi? Ty mi nesaháš ani po paty...Vařečku do ruky a mazej do kuchyně...
kkk999
3. března 2012 • 07:09
widlaku, je vidět, že jsi vypatlanec, je mi tě líto...
sendyman: nauč se česky, 54letý pitomče...chudák tvoje dcera, když má doma takového vola jako tátu...já mám s kotelnou tak málo společného, jak koza s hvězdami...
chapmansgun
1. března 2012 • 16:13
Chápu,někdy argumenty dojít musí.Přeji pěkný den,a v nějlepším případě aby vám to v práci dobře chytlo.
kkk999
29. února 2012 • 20:19
Je mi vás líto obou, jste drogami vypatlaní ubožáci.Tečka.