Zprávy

Zpět na článek

Petr Dvořák: Rozhovor v Událostech, to byl takový náraz do zdi

12 komentářů

anna585
29. září 2011 • 14:51
Železný je špatný herec. Pokaždé je na něm poznat, kdo jeho šálek kávy je a kdo není, když použiji tuto blobou frázi.
snufina
28. září 2011 • 16:41
Rozhovor jsem viděla, pan Dvořák mi nic neříká, ale razance až drzost tzv. vychutnávání J.Železného bylo markantní. Je servilní jen k nějomu, profesor, docent, ODS, jakmile ví o někom škraloup "komunistické strany" ožije. Vůbec by mi nevadilo, kdyby šel konečně "do pryč". Rozdává rozumy, kolik je mu let? On sám si díky rodině (židovství) žil dobře za komunistů a nyní je "chytrý". Něco jako Nečas a Topolánek .
pavel1943
27. září 2011 • 10:08
RE. Že jeho tatínek je grázl,který nás poučoval o demokracii a sám loupil v NOVĚ ,ale i jako sběratel umění!Synáček je normální grázl který si hraje na to co je dobře a špatně.Při jeho rozhorovech se snaží ne ptát se, ale urážet a tlačit každého do kouta!Doufám že pan Dvořák, tuto nvinářskou kreatůru pošle pracovat třeba do Blesku,tam určitě patří!!!
jana48
26. září 2011 • 12:21
Viděla jsem ten rozhovor 2x, ještě jednou v nedělním souhrnu a souhlasím se Železným že to byl dobrý rozhovor. Reakce pana Dvořáka se snad dá vysvětlit opravdu jenom únavou. Přiznám se že jsem byla nějakou dobu také ovlivněná tím koho je moderátor syn ale sleduji ho dlouhodobě a vidím že na sobě opravdu pracuje. To nás asi s Dvořekem čekají pěkné věci když takhle začíná!
tonyno
25. září 2011 • 12:02
Myslím si, že Železný je o mnoho hortší než Dvořák. Měl by konečně odejít. Těším se na to.
tonyno
25. září 2011 • 12:04
- sorry: horší - i tak se těším
von.rammstein
24. září 2011 • 16:31
co teď s Jakubem Železným bude
limak007
24. září 2011 • 19:21
No, co by bylo? Půjde. Tak to přeci odpovídá současné morálce a etice. Který šéf by si nechal podřízeného, který mu čůrá na cvičky? A je to tak správně.
lobineu
25. září 2011 • 01:11
Železný měl jít už dávno i bez odborné rady nějakého Dvořáka. Což nic nemění na věci, že Dvořák je jen takový namachrovaný svazák, který v ČT bezpochyby nic zásadního k lepšímu nezmění.
dzery
25. září 2011 • 18:13
Nevím co všichni máte proti Želznýmu?