Zprávy

Zpět na článek

Šéfredaktoři významných médií se dohodli na stanovisku ke zvýšení DPH

23 komentářů

ivanb
11. března 2011 • 13:33
...co kdybychom si, stačilo by jeden měsíc, přestali kupovat noviny, co by potom asi ti Balšínkové a jemu podobní říkali a hlavně kam by psali svoje články? U mě před domem je volná zeď i s garážovýmí vraty souseda!
staracek
11. března 2011 • 13:29
"Neberte mi mou výhodu, protožek když budu mít stejné podmínky jako ostatní, tak to pro ně bude výhoda...."
luboskonecny
11. března 2011 • 12:44
Nevím proč číst noviny, které pouze vyrábějí kauzy na objednávku té či oné skupiny politiků a "podnikatelů" . Neznám žádného novináře, který působí v ČR jež by dokázal prezentovat stav novinářský jako hlídače demokracie. Čest a slávu panu Šímovi, ten byl a asi bude jediný, taky byl odstraněn, tak o co jim de ? Místo těchto zváštů by mohli začít dělat novinařinu a lézt politikům do zadečků, mrdky mediální
ivanb
11. března 2011 • 12:42
...starejte se radši o to, aby si ty vaše noviny chtěl vůbec někdo koupit a nelíbí-li se vám stejná pravidla, jako mají všichni ostatní, můžete klidně zlevnit, jen si najděte úspory uvnitř těch vašich kutlochů.
strassidlo
11. března 2011 • 20:32
Neblbněte! Co by pak takoví mozkoví giganti -jako se třeba nyní sešli v Reflexu- dělali???? Většina z nich by do měsíce chcípla hlady pod mostem.
smoza
11. března 2011 • 11:12
To je vyderacstvi od sefredaktoru?
pismenacislice
11. března 2011 • 11:00
Kdo čte mezi řádky, může si to prohlášení vyložit i takto:

Vážení politici,
vyšší DPH poškodí zisky našich periodik. Ale protože nejsme jenom nějací pitomí občané bez vlivu, můžeme vám to pěkně zavařit. Máme dostatek prostoru a vůle k tomu, abychom z vás udělali pěkné idioty a zloděje. Však moc dobře víte, že média můžou rozdupat koho chějí, i kdyby to byl světec. Takže bacha na nás!

S pozdravem Český syndikát tvůrců veřejného mínění.
stone_pilot
11. března 2011 • 11:20
sendyman
11. března 2011 • 12:03
Ano. Jen by mě zajímalo, jestli by pod tuto "petici" sebrali taky 35.000 podpisů...
strassidlo
11. března 2011 • 22:40
Tipuji to na 35. Kusů. Celá redakce plus vrátný, nástěnkář, svačinářka a 2 uklízečky.