nahoru

Jak dopadnou volby? Jezevčík, který umí předpovídat budoucnost, to natipoval. Výsledky jsou šokující!

Martin Bartkovský 8. října 2021 • 18:00
Video se připravuje ...
Maďarský jezevčík 2: Pes natipoval výsledky parlamentních voleb v Česku 2021
• video: 
Martin Bartkovský

Stejně jako v parlamentních volbách v roce 2017, i letos sáhl Reflex po službách maďarského jasnovidného psa. Ten pomocí spolehlivé (tzv. salámové) metody natipoval výsledky letošních voleb. A budete se divit. Babiš nevyhraje a překvapí outsideři. Jeho výsledky najdete ve videu v úvodu článku.

Myslíte si, že se o vítězství v letošních volbách přetahuje hnutí ANO trestně stíhaného premiéra Andreje Babiše s koalicí SPOLU? Tak to se zřejmě mýlíte. Maďarský jezevčík, který si říká Jovőlátonak, to natipoval úplně jinak. A že jeho výsledky nejde brát na lehkou váhu, o tom svědčí i fakt, že předpověděl třeba vítězství Donalda Trumpa v prezidentských volbách roku 2016 či odchod Británie z EU.

Array

Majitelka psa Erika Tóth pracuje se svým zvířetem na základě tzv. salámové metody. Kousky salámu se pokladou na talířky s logy politických stran a pořadí, v jakém je pes vyluxuje, určí pořadí stran ve volbách. Pro náš pokus jsme zvolili strany a hnutí kandidující na území celé České republiky a vylučovací metodou (nechali jsme psa, aby si sám vybral ty, které se mu líbí) jsme dospěli k osmi zástupcům – ANO, SPOLU, PirStan, SPD, KSČM, ČSSD, Přísaha a TSS (Trikolóra, Svobodní a Soukromníci).

Jak neomylný maďarský pes předpověděl výsledky českých parlamentních voleb v roce 2021, zjistíte ve videu. Pokud se vám nelíbí a chcete s tím něco udělat, vyrazte k volbám a rozhodněte o naší budoucnosti sami. Můžete tak učinit od 8. do 9. října ve své volební místnosti.
Volby 2022

Voličský průkaz Volební komise Pravomoci Senátu Historie Senátu Jak se volí do Senátu Jak se volí v komunálních volbách Volba starosty

V roce 2022 nás čekají komunální volby a volby do Senátu. Přinášíme volební zpravodajství, informace o kandidátech, výsledcích voleb, zajímavosti a užitečné rady. Začátkem roku 2023 nás pak čekají prezidentské volby

 

 

 

 

 

 


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.