Polská vánoční reklama se stala mezinárodním hitem. Viděly ji miliony lidí | Reflex.cz
nahoru

Polská vánoční reklama se stala mezinárodním hitem. Viděly ji miliony lidí

Tereza Stonišová10. prosince 2016 • 14:30
Polská vánoční reklama se stala mezinárodním hitem. Viděly ji miliony lidí
foto: reprofoto

Jednoduchý příběh, kvalitní zpracování, jasná pointa. Polská vánoční reklama, kterou vypustila do světa společnost Allegro, se stala doslova mezinárodní senzací. Na kanálu youtube.com ji vidělo již 10 milionů lidí.

Příběh polského muže, který se začíná učit anglicky, ale celou dobu nevíme, proč. “Co hledáš ve světě?” je heslo reklamy, jehož pointu se dozvíme až na samém konci, a je výstižné.

Pointu nebudeme prozrazovat, abyste si video užili, ale alespoň pár vtipných momentů je dobré zmínit: například když se polský důchodce vážně dívá ve vaně plné pěny na kachničku, které s roztomilou vážností naučenou angličtinou vyhrožuje smrtí. Nebo když lepí štítky s anglickými názvy na věci, a u jeho psa se to jaksi nedaří.

 

Na polskou vánoční reklamu se můžete podívat zde:


Tereza Stonišová

Volby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,750
23,060
29,260
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější