nahoru

Andrej Babiš: Agent Bureš deaktivován!

Jiří X. Doležal 14. října 2013 • 15:00
Video se připravuje ...
Diplom pro Andreje Babiše
• video: 
Reflex.cz / foto David Bruner

Posilování volebních preferencí hnutí ANO Andreje Bureše Babiše nahání takovou hrůzu, že nezbývá, než si z celé věci dělat srandu. Tak jsme se do toho dali. Grafici vyrobili diplom, půjčovna kostýmů dodala pionýrský kroj, a my vyrazili.

Na meetingu Andreje Babiše ve vestibulu metra na Karlově náměstí nás přijali velice vlídně - nezbili nás. Jenom se jim fakt ten diplom, kde děkujeme Andrejovi za jeho obětavou práci pro StB, nelíbil. Možná se jim také nelíbilo, že tím diplomem chceme Babiše deaktivovat jako agenta. Ale bez fyzické konfrontace jsme se dočkali i příchodu samotného Andreje.

Po chvíli honění po vestibulu pan velkouzenář nakonec diplom přijal - a já doufám, že je tím momentem jako agent deaktivován a stáhne svou kandidaturu. Pokud ne, vážně hrozí, že budeme mít prvního pozitivně lustrovaného premiéra v historii.Klíčová slova: reflex, jxd, babisDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.