nahoru

JIŘÍ X. DOLEŽAL: Prezidentské porno: No a co, vy jste nebyli mladí?

Jiří X. Doležal8. října 2013 • 12:31
Kateřina Zemanová
Kateřina Zemanová
• foto: 
profimedia.cz

Bulvár se může pokálet nad skutečností, že se dcera prezidenta zúčastnila mejdanu, kde se chlastalo a souložilo. Když se nad celou aférou zamyslím, napadnou mne jen tři slova: No a co?

Video, na kterém se Kateřina Zemanová zúčastní mejdanu, je největším hitem dnešního dne - bez ohledu na to, že máme osmnáct dní do voleb. Nejen bulvár, ale celá řada rádobyseriozních serverů se nad tou hrůzou pozastavuje, všichni jsou pohoršeni, znechuceni, a celý videozáznam mejdanu nazývají hradním pornem.

Kateřina Zemanová v pornu: Pravda nebo podvrh?
la 8. října 2013 • 10:44

Kateřina Zemanová v pornu: Pravda nebo podvrh?

Reakce našich medií na celou „událost“ ukazuje, že se většina našich spoluobčanů nezbavila komunistického kádrováckého myšlení. Ano, Miloš Zeman je nejpříšernější prezident, kterého jsme kdy měli, a je hanbou naší země. Jeho dcera s tím však nemá vůbec nic společného. Veřejnost, media a vůbec nikdo nemá právo plivat na malou Zemanovou jenom proto, že její otec je notor a hulvát. Ona za to nemůže, a pokud za to na ni budeme plivat, budeme stejní jako bolševici, kteří kádrovali děti podle rodičů.

Takže ještě jednou: Prezidentova dcera se zúčastnila divokého mejdanu!!! Odpověď na tuto informaci zní, když vystřízlivíte z nenávisti k Ovarovi, velice lakonicky: NO A CO?

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,530
21,710
28,440
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější