nahoru

Ikonické krásky 80. let: Jako prostitutka svedla i Toma Cruise! Rebecce ale za sexy výkony dali kritici facku

mc 15. června 2022 • 13:10
Ikonické krásky 80. let: Jako prostitutka svedla i Toma Cruise! Rebecce ale za sexy výkony dali kritici facku
foto: Mall.tv

Jméno Rebeccy de Mornay už bude dnes známé jen skutečným filmovým nadšencům. Sexsymbolem 80. let se stala díky filmu Riskantní podnik, kde si zahrála se svou budoucí láskou. Jako prostituka k nakousnutí zaujala celou řadu diváků, sexy tělo ukázala ještě v jedNom snímku, za ten ji ale ocenili cenou za nejhorší herecký výkon.

Rebecca si ve filmu Riskantní podnik zahrála po boku Toma Cruise. Snímek vypráví příběh o tom, co se stane, když rodiče nechají dospívajícího syna doma déle samotného. Joel, jak se mladík jmenuje, se rozhodne, že je to ideální příležitost, jak přijít o panictví. Objedná si tedy luxusní prostitutku. Svůdné pohyby a sexy tělo ve filmu pak předvedla právě Rebecca.

Video se připravuje ...
Ikonické scény: Ikonické krásky 80. letVIDEO Videohub

S Tomem Cruisem si nakonec kápli do noty tak, že spolu dva a půl roku chodili. Přesto to ale zpočátku nebyla žádná idylka - Cruise tvrdil, že si při kamerových zkouškách vůbec nesedli a chvíli to vypadalo, že ho neobsadí. Rebeccu pak na place navštěvoval její tehdejší přítel. Dvojice se ale i tak dala během natáčení velice rychle dohromady. Rebecca pak dokonce lhala o svém věku, když zamířil film do kin - omladila se o tři roky, aby byla stejně stará jako Tom. 

Scéna ve které Tom tančí, zpívá a hraje na vzdušnou kytaru ve slipech a ponožkách se stala tak známou, že jí dodnes parodují ve filmech i seriálech. A pro Toma to znamenalo doslova raketový start kariéry.

Pro Rebeccu už tolik ne - ačkoliv si zahrála v celé řadě lepších či horších filmů, její jméno zdaleka nezní tak jako to Cruisovo. Přesto svou pozici na stupních sexsymbolů upevnila ještě jednou, a to v eroticky laděném filmu A Bůh stvořil ženu. Za svou snahu ji ovšem kritici ocenili Malinou za nejhorší herečku.

mc


Klíčová slova: fotogalerie, ikonické scény



Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.