nahoru

Lesbická láska na starých pohlednicích. Opravdu bylo minulé století tak netolerantní?

mc 9. prosince 2022 • 16:20

Že homosexualita není jen "výdobytkem" moderního člověka dokazují celé řady textů, fresek a třeba i maleb na keramice. Tolerance stejnopohlavních svazků ale za poslední stovky let nebyla valná. A nebo tomu bylo úplně jinak? Erotické pohlednice, které byly v oběhu už od začátku 20. století nám ukazují poněkud odlišný svět než ten, o kterém se dočítáme v knihách. Na hanbatých obrázcích se ale nevystavovaly pouze samostatné krasavice ku potěše mužského oka. Celá řada pohlednic z let první poloviny minulého století se nese v duchu lesbické lásky. A někdy je ta láska pořádně živočišná. Na to se ostatně můžete podívat v galerii.

mc


Klíčová slova: nahota, lesby, fotogalerie, pohlednice


Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.