Joker,  křestním jménem... Jedním z nejlépe střežených komiksových tajemství je Jokerovo pravé jméno. Každý ví, že Superman je ve skutečnosti Clark Kent, novinář, a Batman je Ben Affleck, hollywoodský herec, ale kdo je Joker? Brzo to budou vědět všichni. Nakladatelství DC Comics plánuje odkrýt Jokerovy rodokmenové karty v létě v rámci restartu svého univerza s označením Rebirth. Prosím, ať to není Batmanův bratr.

Joker, křestním jménem... Jedním z nejlépe střežených komiksových tajemství je Jokerovo pravé jméno. Každý ví, že Superman je ve skutečnosti Clark Kent, novinář, a Batman je Ben Affleck, hollywoodský herec, ale kdo je Joker? Brzo to budou vědět všichni. Nakladatelství DC Comics plánuje odkrýt Jokerovy rodokmenové karty v létě v rámci restartu svého univerza s označením Rebirth. Prosím, ať to není Batmanův bratr. Zdroj: archiv, profimedia, čtk

AxlC/DC Tak Axl Rose má prý  zpívat s AC/DC. Informace, jež probleskuje světo­vými médii. Informace, kterou nechce nikdo potvrdit ani vyvrátit. Informace, jež má jistou logiku. Infor­mace, která děsí.
AxlC/DC Tak Axl Rose má prý  zpívat s AC/DC. Informace, jež probleskuje světo­vými médii. Informace, kterou nechce nikdo potvrdit ani vyvrátit. Informace, jež má jistou logiku. Infor­mace, která děsí.
výročí 10. 4. 1976 „DOUFÁM, ŽE UŽ O NICH  NIKDY NEUSLYŠÍME“ Začátkem dubna 1976 hráli v londýnském podniku Nashville Rooms jacísi Sex Pistols: bylo to jejich všeho všudy šestnácté veřejné vystoupení. Viděl je tam Allan Jones, tehdy mladé ucho v redakci vlivného hudebního týdeníku Melody Maker, dnes jeden z patriarchů britské hudební publicistiky. V krátkém referátu je setřel na tři doby a svou jedovatou slinu korunoval větou „doufám, že už o nich nikdy neuslyšíme“. Do čtyř měsíců měl Melody Maker Pistole na obálce – jako první mainstreamový hudební časopis vůbec – a Jones renomé osla, jemuž vlajkonoši popové revoluce táhnou přímo před nosem, a on nic nepozná. Na jeho omluvu budiž řečeno, že i několik očitých svědků, kteří se ometali kolem rané punkové scény, označilo inkriminovaný set Pistolí za strašný.
Když nemůžeš, tak přidej „V letadle na minulou olympiádu v Londýně jsem si zcela náhodou otevřel rozhovor s Danou Zátopkovou a vlastně teprve tehdy jsem se dozvěděl o úžasné příhodě, jak Emil vyhlásil soukromou stávku státní sportovní mašinérii v době, kdy hokejoví mistři světa kutali uran! S politikou to kupodivu prvoplánově nemělo nic společného. Šlo o cechovní čest běžců, konkrétně o mílaře Stanislava Jungwirtha a jeho účast na OH v roce 1952. Zátopek navíc tuhle bitvu vyhrál, ačkoli se tím později nikdy nechlubil,“ vysvětluje vznik právě vycházející publikace Zátopek… Když nemůžeš,  tak přidej její autor, spisovatel Jan Novák. Projekt se zalíbil šéfovi ČOV Jiřímu Kejvalovi, slovo dalo slovo a na světě je krásná komiksová knížka vybavená ilustracemi Jaromíra 99.
11
Fotogalerie

Pelmel

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM.

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!