Ivan Kasaj

Ivan Kasaj Zdroj: Martin Hurda

Nickelson Wooster. Tento návrhář je fenomén. Vypadá jako oficír rakousko-uherské armády. Je vysportovaný a potetovaný, má absolutně unikátní look, což je tím, že často nosí věci značky Thom Browne, a to je velmi specifická značka. Může si k saku vzít i kraťasy, což nikdo jiný nedokáže.
Gianni Fontana. Kolega z marketingu. V Miláně vlastní poradenskou firmu, která se zabývá módou a stylem. Má svůj blog The Style Buff. Hodně cestuje po Itálii, dělá rozhovory s dalšími významnými doggery a letos se stal velkou hvězdou. Teď je jedním z těch, kdo velmi propagují klobouky.
Giampaolo Alliata. Velice příjemný starší pán, který má za sebou vojenskou kariéru. Pod elegantním oblečením skrývá tetování. Spolu s Linem Ieluzzim vede milánský obchod Al Bazar, což je jeden z nejlepších obchodů, jež jsem kdy viděl. Je na něm zajímavé, že často nosí šle.
Angelo Flaccavento. Maličký týpeček, který je redaktorem v italském vydání GQ. Je to neuvěřitelný chameleón. Cokoli si na sebe vezme, v tom vypadá skvěle. Už jsem ho dokonce viděl v indickém sárí. Nejvíc mu sluší motýlky a brýle ze želvoviny. To máme společné.
8
Fotogalerie

Mít svůj styl

Slovenský ilustrátor Ivan Kasaj portrétuje ikony světové módy. A dělá to dobře.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM.

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!