Fenomén

10 nejzajímavějších českých instagramistů podle fotografa Reflexu Tomáše Tesaře

5. srpna 201206:00
10 nejzajímavějších českých instagramistů podle fotografa Reflexu Tomáše Tesaře
Instagramisté
• foto: 
Archív

ALEX CAIS @ALEX_CAIS, svět kolem sebe zaznamenává nejčastěji přes detaily. Instagram používá především jako svůj fotodeník.

 ALISCZECH @ALISCZECH, vlastním jménem Jan Březina, u jehož instapříspěvků ihned rozpoznáte, že je fotograf. Velmi zdatně fotí motivy z přírody.

 ALZBETA JUNGROVA @ALZBETAJUNGROVA, známá česká fotografka. Při klasické práci fotí hlavně odvrácenou tvář tohoto světa, na Instagramu odhaluje více svého soukromí.

 

 

 

APROUDLOVE @APROUDLOVE, Andrew není původem Čech, ale žije u nás. Na jeho poustech je znát, že rád experimentuje s aplikacemi. V poslední době si oblíbil černobílou.

 

 

 

BLANCHEE @BLANCHEEE_N, původem Češka. Designérka a milovnice dobré kávy a iPhonu 4S. Budou vás zajímat její postřehy ze života v Dánsku.

 

 

 

DUMPLING @DUMPLING1, koncerty, kluby, festivaly. Ale i běžný život kolem mého já. Nenápadný, ale všímavý pozorovatel zajímavých momentů a situací.

 

 

 

JEERA @JEERA, nejslavnější český Instagramista Jiří Šiftař. Bezmála 80 tisíc followers. Pracuje v Londýně. Myslím, že bude fajn sledovat jeho fotky během olympiády.

 

 

 

MAJKLB @MAJKLB, používá nepřehlédnutelný rukopis. Fotí výhradně černobíle a jeho některé snímky jsou vážně parádní. Jsem hodně zvědavý, kam až svůj styl vypiluje.

 

 

 

METASOLA @MATESOLA, kdo se pohybuje v sociálních sítích, nemůže ho neznat. Vtipný komentátor jídla i podivuhodných situací kolem sebe. Radost!!!

 PETOO @PETOO, a jeden slovenský zástupce nakonec. Pokud vás baví design a vizuální zážitky ze života kolem nás, tenhle autor jich nabízí spoustu.

 

 

 

 

#Instantní svět. Češi objevují krásu Instagramu

Momentálně nejpopulárnější český fotograf? Díky sociálním sítím talentovaný "amatér"

Klíčová slova:

Diskuse ke článku


 
reklama
Nejčtenější články
DesktopMobile