Zprávy

Zpět na článek

Nejtvrdší americký šerif Joe Arpaio. Padouch, nebo hrdina?

11 komentářů

zemekf
29. srpna 2010 • 09:25
A celkově se mi jeví glorifikace ameriky jako demagogický humbuk velice podobný propagandistické masáži o nadřazenosti a veledůležitosti Sovětského svazu.
Stačí se koukat na filmy, číst noviny a nebejt zabedněnej.
My co pamatujem, můžeme svým, sice kapku vyhuleným mozkem, aspoň srovnávat. Tak že, mi to jaksi připomíná Gulagy. Sláva demokracii !!!
jiriydolezalostny
27. srpna 2010 • 13:05
to bude asi takovej vykuk, jak ten z Moorova posledního dokumentu (nejde o dokument celkově, ale ten případ je real)......to bylo jinde a tam byl spraženej soudce s šéfem nějakýho polosoukromýho nápravnýho zařízení pro děcka­....­....­....­...děc­ka tam končili samože ilegálně na dlouhý měsíce.......za různý banality......od kouření ganjy na párty, až po nějaký legrácky na učitele ze školy...nebo rvačku s kama­rádkou­....­....­...pr­ostě USA...........že jo....
Jednolo se o děti různý barvy a původy.......je rozdíl oproti nějakýmu českýmu R**, co ukrad už 30. mobil a má to za 2 roky­....­....­....­....­....­....­.ale řada lidí tu Ameriku pořád obdivuje....přitom je velká jako.......krá*a a děje se tam le***co.......
jiriydolezalostny
27. srpna 2010 • 12:58
vězení bejvaly dřív tvrd­ší..­....­....­....­..tak pro vrahy a nenapravitelný reci­divis­ty..­...by­ch to chápal, ale pro ilegální uprc­hlíky­....­..tr­ošku ubohé.......
jiriydolezalostny
27. srpna 2010 • 13:00
to pak dou z hroznýho ještě do horšího......a jedinej zločin, nenarodili se jako občani USA.......asi tak......vypadá to na klasický rasistický prase (známe převážně z filmů), co se občas pomodlí a .........
ywosheck
27. srpna 2010 • 12:21
Naprosto souhlasím s "frolcem"!!! Zločinci si žádný humánní přístup nezaslouží - jejich oběti určitě humánně neokradli, nepřizabili, na smrt vyděsili, apod.!!! Na druhé straně ovšem nesouhlasím na "absolutní" nedotknutelnost majetku - např. zloděje s páčidlem rovnou odbachnout na pozemku nebo v domě?!
frolec
27. srpna 2010 • 11:03
ten chlap to dela dobre, a melo by takovych byt co nejvic, ovsem za situace, kdyby v dotycne zemi meli normalni pricetne zakony. Ano, vezeni ma byt tak tvrde, aby se do nej nikdo nechtel vratit - absolutni souhlas. Ale ne za rvacku v klubu nebo pul gramu koksu v kapse !!! Pak takovyto system nedava smysl.
rob.spis
26. srpna 2010 • 19:34
Páni, ten člověk je stejný křupanský primitiv jako naši komouši. Myslel jsem že už je Amerika dál. Znám pár komoušů, kteří by u tohohle článku onanovali. Jenže tihle imbecilové nečtou Reflex.
jendai
27. srpna 2010 • 10:20
naprostej souhlas...je fakt, ze na jihu USA to maji asi s pristehovalci tezkyi, ale takovejhle *** myslim do demokracie nepatri ani smykem. trochu me mrzi, ze nekteri americane (dle clanku asi nemala cast) z nej dela hrdinu
zemekf
29. srpna 2010 • 09:26
Demokracii ? co to je, to co nám ukazují USA, to podle mne určitě asi nebude.
mrbiker61
27. srpna 2010 • 13:32
Znáte přísloví- Podle sebe soudím tebe a nebo vrána k vráně sedá, rovný rovného hledá?