Komentáře

Zpět na článek

Radek John: Nelžu. Platy policistů jsem nesnížil

3 komentářů

jambulloys
31. července 2010 • 14:21
Nechci poučovat. Zkušený novinář to ví a nemůže to popřít. Titulek prodává. Nicméně, taky inzeruje obsah a ten by měl být ověřený a pravdivý. Autorova interpretace Johnova pokynu podřízeným je primitivní dezinterpretací. Navíc, kde je nějaké ověření z dalšího, nezávislého zdroje?! Zjevněně se nejedná o nějaké rozhodnutí o snížení platů policistům, což by tak nešlo vykládat ani po deseti dvanáctkách... Pokud se autor neomluví a neuveřejní tiskovou omluvu, zřejmě se ani nestydí. Podle mne by měl. Kde je profesionalita? Chápu, že může vydavatel zajásat, prodalo se zřejmě o trochu lépe, s takovým trhákovým titulkem... Jak dlouho bude ovšem vydavatel jásat je otázkou. Já osobně a nejsem jistě sám, nebudu dlouho kupovat neseriozní tiskovinu.
foxx
31. července 2010 • 09:46
Je nám všem doufám jasné, že naše ekonomika je úplně v háji. U voleb jsme si to snad většina z nás uvědomila a volby dopadly tak jak dopadly. Nevidím cestu všem policistům, hasičům snížit plošně platy. Je to nejjednodužší, ale tudy cesta asi nevede. U nás je problém, že mzda ve státním sektoru se nevyplácí podle výsledků práce, ale tabulek. Takže zkorumpovaný policista může a má víc, než ten pracovitý a poctivý. Podle mě by se měly udělat radikální prověrky a podle toho rušit pracovní místa. Kdo je úplatný, neschopný - VEN!!! Věřím, že stav naší policie by se radikálně snížil.
Velké a to skutečně velké rezervy jsou na našich úřadech. Tam by jste měli soustředit svoji pozornost a to v první řadě. Co vytvoří takový inkoust? Nic- haldu nesmyslných papírů, obouchaných razítkem. To je vážně facha...
Uvědomte si, že policie a hasiči jsou vždy potřeba. U hasičů, člověk neslyšel o korupčním jednání, je to dřina - oni jdou do všeho, požár, povodně, zemětřesení atd....
sendyman
30. července 2010 • 14:36
Je to omluva, není to omluva....