Archív

Zpět na článek

Vodní dýmka - cesta k závislosti

25 komentářů

s.sanny
10. října 2010 • 13:10
Chápu tedy správně, že před tím si cigarety nekouřil. Potom nechápu jak můžeš tvrdit, že nebýt vodní dýmky tak bys nikdy nezačal kouřit. To nevíš. Navíc já vodní dýmku kouřím pěkných pár let a i když jsem cigarety hodně krát ochutnala, nikdy mi to nechutnalo a už vůbec jsem s kouřením nezačala. Člověk by si měl sáhnout do svědomí, proč vlastně kouří a co mu to dává...ne to svádět na to a tamto. Člověk si svůj život vede sám.
demontormen
5. července 2010 • 10:46
ve vodní dýmce, stejně jak v bongu, se kouř zchladí, ztlačí a potom v plicích slušně kondenzuje, navíc u vodní dýmky to svinstvo inhalujete dost dlouho... Sám sem tak začal kouřit, nebýt vodní dýmky, nikdy bych se nedostal k tabáku.
ivusisko
28. června 2010 • 20:29
je už totálny magor , bohužial . A to bol svojho času moj najoblúbenejší redaktor ... alebo , žeby som sa zmenil ja ?
jankonecny
17. června 2010 • 22:42
V životě jsem neslyšel, že by někdo trpěl fyzickou závislostí na nikotin kvůli kouření tabáčků přes vodní dýmku. Důkazem by měli postačit čajovníci, kteří během směny připraví a roztahají několik desítek vodních dýmek a žádnou závislostí netrpí...

Tvrdit, že vodní dýmka je předstupeň k cigaretám je dle mého názoru stejný blábol, jako že marihuana je předstupeň k tvrdým drogám!
jankonecny
17. června 2010 • 22:37
Dýmkové tabáky jsou (jako všechny tabákové výrobky) prodejné od 18 let...
chachara
17. června 2010 • 05:05
Aby se JXD zbavil zavislosti na retkach,musel by si to nejdriv poprehazovat v hlave,teda jako kazdej, kdo chce nechat koureni.Pak to de samo ;-)
s.sanny
10. června 2010 • 16:49
Tady se ukazuje inteligence jednotlivců, ale pořád musím tvrdit to co už jsem napsala ve svém příspěvku a to to, že celkově problém postižené osoby nezpůsobila chudinka vodárna sama a ani chudáci arabové nazývaní teroristé, ale mentalita každého z nás. Někdo kdo si dá do VODNÍ DÝMKY víno ( když pominu nechutné barbarství zneužívání dobrého vína i ničení vodárny, neboť ta k tomu určená není) nebo jiné ***, které tam nepatří, pak si nemyslím, že je oprávněn k souzení jiných etnických skupin ani výrobců a vynálezců vodních dýmek. Nikdo z těchto lidí v životě netvrdil, že alkohol nebo jiné nechutnosti do vodní dýmky patří. Do auta taky lijete jenom to co tam patří aby správně jezdilo. Vodní dýmka má mít takové účinky jaké má s aromatizovaným tabákem a chlazenou vodou. Pokud toto nedokáže někdo jako tady pan feťák pochopit, pak se holt nemůže divit. Bohužel jsem ze zkušeností přesvědčena, že by se někdo takový dostal k drogám i bez vodní dýmky...však ono by se něco našlo, nemám pravdu? Výmluva se vždycky najde...
s.sanny
10. června 2010 • 16:46
Tady se ukazuje inteligence jednotlivců, ale pořád musím tvrdit to co už jsem napsala ve svém příspěvku a to to, že celkově problém postižené osoby nezpůsobila chudinka vodárna sama a ani chudáci arabové nazývaní teroristé, ale mentalita každého z nás. Někdo kdo si dá do VODNÍ DÝMKY víno ( když pominu nechutné barbarství zneužívání dobrého vína i ničení vodárny, neboť ta k tomu určená není) nebo jiné ***, které tam nepatří, pak si nemyslím, že je oprávněn k souzení jiných etnických skupin ani výrobců a vynálezců vodních dýmek. Nikdo z těchto lidí v životě netvrdil, že alkohol nebo jiné nechutnosti do vodní dýmky patří. Do auta taky lijete jenom to co tam patří aby správně jezdilo. Vodní dýmka má mít takové účinky jaké má s aromatizovaným tabákem a chlazenou vodou. Pokud toto nedokáže někdo jako tady pan feťák pochopit, pak se holt nemůže divit. Bohužel jsem ze zkušeností přesvědčena, že by se někdo takový dostal k drogám i bez vodní dýmky...však ono by se něco našlo, nemám pravdu? Výmluva se vždycky najde...
s.sanny
10. června 2010 • 16:35
No a to je přesně jádro problému Pár známých co tu v Brně dost hulí a vyznají se v tom mi na tento článek řekli jednu docela nepřekvapující informaci. Tady náš pan autor totiž s tou trávou má asi větší dočinění než si myslíme...;-) proto tolik propagace...;-)
marpes
6. června 2010 • 16:41
by mě zajímalo, proč musí JXD za každou cenu démonizovat všechny drogy kromě marihuany? Trochu laciný a pokrytecký přístup, plivat na vše ostatní, aby ta marihuana pak vypadala neškodnější při srovnání. Je to hluboce antiliberální přístup, přitom se snaží vypadat, že prosazuje právě liberalizaci. Kdyby o tom rozhodoval JXD, byla by legální jen marihuana, tabák a alkohol by byl zákázaný, a za k a p by se rovnou střílelo