Komentáře

Zpět na článek

Volby: vítězná ČSSD, finální tečka ODS a harakiri s Okamurou

7 komentářů

strassidlo
24. října 2012 • 00:09
Počmáranýho šaška nebrat! Když promluví je to jak Fanóšek z třetí bééé. Prostě vůl jak anděl. Je ještě hlpoupější, než byl Havel.
sendyman
23. října 2012 • 08:56
Zdravím. Už jsem si skoro myslel, že jste mrtvej, dlouho jsem Vás tu neviděl. I když, já už se tady taky nenechávám vidět, co dřív.
Myslím, že nemáte pravdu. Myslím totiž, že novinář má být taky tak trochu vizionář.
Je ovšem otázka, jestli je Holec novinář, nebo obyčejný šťoural.
pooch.ledog
22. října 2012 • 11:25
Fiserovou myslite tu unylou herecku co uz roky somruje pred Vanoci penize na charitu na tech dobrocinnych koncertech?

Uf, u nas vazne neni koho volit.
aznom
22. října 2012 • 09:39
Novinář není od toho,aby navrhoval řešení čehokoliv.Na to tady máme právě ty hňupy,co jsme si kolektivně zvoli­li.Ka­pišto,­chytrá­ku?
torinese
22. října 2012 • 08:59
Je pro vás horší představa Okamůra ,Franz, Fischer nebo Fišerová na hradě? Nežli bolševika Fischera nebo trpitelku Fišerovou-vyslankyni pravdyalásky, tak to snad radši populistu nebo počmáraného excentrika.
sendyman
21. října 2012 • 17:43
A lidi na to rádi slyšej.
sendyman
21. října 2012 • 17:39
Takže zjišťuju, že do Senátu se dostal i Okamura. No, je to věc jeho voličů. Sranda, o lecčems to svědčí. Nejspíš o špatným stavu naší vlastní politiky. Nevím, o čem by to víc svědčilo.
A co Vy na to? Odstřelujete ho, aniž by tam ještě zased´.
Když jste kritizoval Paroubečka, tak se mi to líbilo. Ten člověk (?) nic jinýho nezaslouží. Koneckonců, když jste ho začal kritizovat, tak už za sebou něco ve vrcholový politice měl. A občas to mělo i vtip. Ale Vy poslední léta kritizujete všechny, už jaksi předem, jenom z principu.
To je řešení? Nejenom, že už to dávno není tak vtipný, co dřív, ale o co vám jde?
Co takhle navrhnout nějaký řešení, něco vytvořit? Ále hov.no, bourat je jednodušší.