Komentáře

Zpět na článek

Volby: vítězná ČSSD, finální tečka ODS a harakiri s Okamurou

7 komentářů

torinese
22. října 2012 • 08:59
Je pro vás horší představa Okamůra ,Franz, Fischer nebo Fišerová na hradě? Nežli bolševika Fischera nebo trpitelku Fišerovou-vyslankyni pravdyalásky, tak to snad radši populistu nebo počmáraného excentrika.
pooch.ledog
22. října 2012 • 11:25
Fiserovou myslite tu unylou herecku co uz roky somruje pred Vanoci penize na charitu na tech dobrocinnych koncertech?

Uf, u nas vazne neni koho volit.
strassidlo
24. října 2012 • 00:09
Počmáranýho šaška nebrat! Když promluví je to jak Fanóšek z třetí bééé. Prostě vůl jak anděl. Je ještě hlpoupější, než byl Havel.
sendyman
21. října 2012 • 17:39
Takže zjišťuju, že do Senátu se dostal i Okamura. No, je to věc jeho voličů. Sranda, o lecčems to svědčí. Nejspíš o špatným stavu naší vlastní politiky. Nevím, o čem by to víc svědčilo.
A co Vy na to? Odstřelujete ho, aniž by tam ještě zased´.
Když jste kritizoval Paroubečka, tak se mi to líbilo. Ten člověk (?) nic jinýho nezaslouží. Koneckonců, když jste ho začal kritizovat, tak už za sebou něco ve vrcholový politice měl. A občas to mělo i vtip. Ale Vy poslední léta kritizujete všechny, už jaksi předem, jenom z principu.
To je řešení? Nejenom, že už to dávno není tak vtipný, co dřív, ale o co vám jde?
Co takhle navrhnout nějaký řešení, něco vytvořit? Ále hov.no, bourat je jednodušší.
sendyman
21. října 2012 • 17:43
A lidi na to rádi slyšej.
aznom
22. října 2012 • 09:39
Novinář není od toho,aby navrhoval řešení čehokoliv.Na to tady máme právě ty hňupy,co jsme si kolektivně zvoli­li.Ka­pišto,­chytrá­ku?
sendyman
23. října 2012 • 08:56
Zdravím. Už jsem si skoro myslel, že jste mrtvej, dlouho jsem Vás tu neviděl. I když, já už se tady taky nenechávám vidět, co dřív.
Myslím, že nemáte pravdu. Myslím totiž, že novinář má být taky tak trochu vizionář.
Je ovšem otázka, jestli je Holec novinář, nebo obyčejný šťoural.