Zprávy

Zpět na článek

Jan Kubiš, nebo Milada Horáková? Vyberte v naší anketě největšího českého hrdinu 20. století

21 komentářů

horovic
11. února 2012 • 13:41
V této anketě chybí spousta osobností. Například major Arnošt Steiner. http­://www­.val­ka.cz­/cla­nek_10­555.ht­ml
mcleek
9. února 2012 • 17:17
S Horákovou naprosto souhlasím, doplnil bych další - co třeba generál Píka?
ligotski
3. února 2012 • 19:26
jsou opravdu hrdinové na rozdíl od vrahů mašínů..a to se nezastám bolševiků,kteří by měli být postaveni mimo zákon už 89..ovšem dal jsem hlas paní horákové a to hlavně proto,že gabčík s kubišem byli vojáci a tam se odvaha a hrdinství jaksi předpokládá/ovšem nijak nezlehčuji jejich hrdinský čin/..kdežto u obyčejné ženy jakou milada horáková bezesporu byla se projevila dnes už moc se neobjevující se odvaha ducha a to i přes hrozící smrt v rukou tyranů..čest její památce
sowbat
2. února 2012 • 20:38
je to těžký:český paragani vs. nacisti nebo M.Horákova vs. komunisti a Havel byl dobrej,ale udělal chybu nezavřel ani jednoho komouše.
atreides
2. února 2012 • 20:35
konfident Fučík a vlastizrádce Svoboda????? to si z nás někdo dělá ***!
samael
2. února 2012 • 20:07
tak Havel.No a Fučík se Svobodou,to je asi nějaký špatný vtip,či co...
samael
2. února 2012 • 20:17
opr.Jirous mezi deset největších hrdinů nepatří,stejně tak Havel.Nic proti nim,ale boj s nacisty a krvavými bolševiky v padesátých letech byl přece jen něco jiného,než disidenství v době Husáka.
mynny
2. února 2012 • 13:51
Mrzí mě, že Kubiš a Gabčík nejsou uvedeni společně, jejich hrdinský čin byl provedený společnými silami, proč má tedy Gabčík 10x míň hlasů? Protože byl Slovák? Protože jeho samopal selhal? Nebo jen proto, že není v nadpisu ankety? Šaškárna.
atreides
2. února 2012 • 20:52
naprosto souhlasím.
cernysvetlo
2. února 2012 • 13:46
Bezprostředně po hlasování byl můj hlas přičten, ale než pročtu diskuzi, zase zmizí. Asi proto, že nehlasují v souladu s přáním Reflexu?