Archív

Zpět na článek

Proč neznáme své děti

1 komentářů

demontormen
13. ledna 2012 • 11:41
Vetšina této kultury dětí, je pouze nehodnotná výlplň času mezi reklamami. Nechat děti koukat na televizi, je stejné jako nechat je brát drogy. Nemusí se nijak přičinit "zábavě". Zapnout a koukat. Konzum.

Je mi 24 a první PC jsem měl ve 12 letech, kdy to ještě pro ostaní nebylo tak moc běžné. Hrál jsem hy? Nehrál, jelikož mi naši žádné nekoupili. Tak jsem si hrál s programy "pro dospělé". Ve třinácti jsem uměl v powerpointu, wordu a nějakém tom corel draw... Díky rodičům, na které jsem byl naštvaný, že mi nedovolí nejvýkonější PC, právě kvůli hrám. Díky tomu jsem měl hezké dětství, hráli jsme si venku, sportovali. A teď jsem si po letech konečně pořídil herní PC a myslím, že jsem o nic nepřišel... Takže jednoznačně je potřeba stoprocentní kontrola nad tím, co děti dělají. Jednou za to rodičům poděkují. A mainstreamová media, ty jsou dávno v moci marketingu a prodeje všech možných krámů... I celý seriál pokémon nebyl nic jiného než způsob, jak donutit tisíce rodičů kupovat předražené nesmyslné hračky.