Život a styl

Zpět na článek

Odboráři v televizi způsobují ztrátu erekce

36 komentářů

germi
20. června 2011 • 07:24
Koukám, že jste vlastně nepochopili význam slova demokracie. Když stávkují odbory ve Francii, tak si nikdo takové kydy nedovolí, ale tady se stále pravičáci ohánějí komunisty a koho chtějí pohanět tak ho k nim přirovnají. Příště se radši věnuj tomu co umíš nejlíp - vem kabelku a vyraž do perlovky.
kkk999
15. června 2011 • 18:28
Kam se podívám, všude kvete jen bratříčkování, když se podívám do vlády, ať už do současné nebo do těch minulých, je to JEDEN VĚTŠÍ DAREBÁK, ZLODĚJ A V NĚKTERÝCH PŘÍPADECH KDOVÍ, JESTLI NE SPOLUVINÍK VRAŽDY!!! Dokud v naší krásné zemi nebudou jednotlivé resorty řídit lidé, kteří nejsou vázáni na žádnou politickou stranu, kteří v daném oboru něco znamenají a mají v něm respekt a uznání, bude se situace stále jen zhoršovat. A tento respekt určitě u mě pan prohulený kdovíčeho "doktor" JXD rozhodně nemá - takoví, jak je on už by dávno (společně s členy vlád minulých i současné) měli tvrdě makat na galejích, možná by jim to vrátilo zdravý rozum a mnohým i paměť...Celý problém u nás je v tom, že platné zákony NEJSOU NEKOMPROMISNĚ VYŽADOVÁNY PADNI KOMU PADNI, ALE JEN NĚKDY A OD NĚKOHO, PODLE TOHO, JAK SE TO KDY HODÍ PRÁVĚ VLÁDNOUCÍ GARNITUŘE!!!
aznom
15. června 2011 • 18:37
Už jsi se zase dostal z kazajky.Bude veselo na netu.Tak se do toho pořádně opři než tě zřízenci lapějí a šoupnou do klece !
kkk999
15. června 2011 • 18:47
Ale ty jsi utekl­...ha­looo­oooo­o, Bohnice, na netu máte aznoma...
hedlik
15. června 2011 • 22:46
placate obecne picoviny,ktere nikoho nezajimaji. sbohem. to jestli jste blazen stejne vite nejlip vy sam,ze?
kkk999
16. června 2011 • 12:34
Hlupáka fakta nezajímají...šašku hedliku
aznom
15. června 2011 • 13:00
Dnes je to zatím dobré.Příspěvky jsou vyváženě pravicové a to mi erekci bouřlivě navrátilo!
frolec
15. června 2011 • 12:50
to me se zase bourlive postavi, jelikoz typicky odborar povetsinou vypada jak p..a
katango
15. června 2011 • 11:58
Víc než polovinu života jsem prožila za socijálizmu. Když vidím odboráře v TV, dýchnou na mne doby dávno minulé silným páchnoucím dechem. Nejde jen o zjevy, i když ve věku nad čtyřicet let už nosíme svou duši na obličeji a koneckonců i na těle. Jde o komplexní dojem. Kdybych byla chlap, tak erekci taky ztratím.
sendyman
15. června 2011 • 12:03
No jo, kdybych na ně koukal, tak ji ztratím taky. To je tím, že to mají genderově nevyvážené.
Ještě jsem tam neviděl žádnou odborářku!