Život a styl

Zpět na článek

Nejspolehlivější internetovou seznamkou je World of Warcraft

6 komentářů

trubar
13. května 2011 • 11:46
oba pařili na jednom realmu, ofik servru - on ze švédska, ona z finska. Zabijeli spolu tak dlouho krysy, žáby, draky i démony, až zjistili, že přes sekery přeskočila jiskra. Pixely byly sice pixelama, ale pak se sblížili natolik, že ted chovaj divoký koně na jedný švédský farmě milujou se a paří komjůtry
sirien
14. května 2011 • 20:29
Což o to, takovejch story je... wowko, EVE, line age... problém je že RXonline je s timhle "článkem" kapku zpožděnej, tak o deset let, tipuju...
sendyman
13. května 2011 • 11:27
Sním, či bdím?
Kopněte mě někdo do koulí, ať se proberu! Jsem na onlajnu Reflexu, nebo Bravíčka?
isolato
13. května 2011 • 10:33
"Dobije hrad" se píše s ypsilon - "dobyje". Jako pomůcka se za mých let na prvním stupni ZŠ uvádělo že smyslem není hrad dobít ve smyslu "umlátit", nýbrž dobýt ve smyslu domoci se jej, získat v držbu.
sendyman
13. května 2011 • 11:36
Nechci se hádat, protože máte v zásadě pravdu.
Napadá mě ovšem, zda by v této souvislost nebylo lepší "dobyde". Ale co chcete? Jsme přece na onlajnu Reflexu, prestižního to periodika!
sirien
14. května 2011 • 20:28
Tak ve wowku by šlo možná hrad i dobít... sem to nikdy nehrál, ale na dost vysokym levlu s dost silnou axnou by možná i ani ten hrad neobstál...