Odhalení: Kdo je krásná dívka z Pavláskovy Kámasútry | Reflex.cz
nahoru

Odhalení: Kdo je krásná dívka z Pavláskovy Kámasútry

Marek Stoniš17. června 2014 • 10:00
Dominika Krásová - krásná dívka z Pavláskovy Kámasútry
Dominika Krásová - krásná dívka z Pavláskovy Kámasútry
• foto: 
Tereza z Davle

Na četné dotazy čtenářů, většinou samozřejmě mužů, kdo to vlastně s bavičem Lukášem Pavláskem absolvoval pro minulé číslo Reflexu neuvěřitelné kaskadérské výkony při zkoušce 14 poloh ze slavné Kámasútry, uvádíme: Jde o třiadvacetiletou modelku Dominiku, která je obdařena přiléhavým příjmením Krásová.

„Modelkou jsem asi pět let. Fotit jsem začala s vidinou módy, ale protože měřím skoro dva metry, a to na výšku i v prsou, tak jsem se snů o módě musela vzdát. Do čísel modelek jsem se nikdy nevešla a do sexy bot velikosti 42 taky ne. Takže bez oblečení to nakonec bylo lepši - a tak jsem se dostala k aktu," odpověděla Dominika na otázku, jak probíhalo focení Kámasútry pro Reflex.

Dominika Krásová pózovala i fotografce aktů Tereze z DavleVIDEO Reflex.cz

Dominika dále uvádí: „Focení s Lukášem Pavláskem pro Reflex bylo zajímavé, zábavné a poučné. I když u většiny poloh se člověk spíše snaží držet balanc, pořád padá a tak se nakonec soustředí na to, co vlastně dělá špatně. Než rozkoš, působí Kámasútra bolest svalů, máte pocit, jako byste strávili dva dny ve fitku. Zkrátka se hodí spíše pro notorické sportovce, než pro typického českého muže. Ten by se takhle nikdy nesnažil... I já raději zůstanu u svých ověřených poloh, které přinesou své ovoce snadněji, než se drtit v křeči nebo si lámat páteř.“

Jízda na velbloudu. Po dlouhém experimentování se hodila chvilka oddechu. Ležel jsem jako mrtvý voják a partnerka si mohla dělat, co chtěla. Ani teda nevím, co chtěla, já odpočíval, říká o této poloze Lukáš PavlásekJízda na velbloudu. Po dlouhém experimentování se hodila chvilka oddechu. Ležel jsem jako mrtvý voják a partnerka si mohla dělat, co chtěla. Ani teda nevím, co chtěla, já odpočíval, říká o této poloze Lukáš PavlásekFoto Pavel Hofman

Marek Stoniš

Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Proč premiér Babiš přistoupil na vedoucí úlohu prezidenta v politickém systému země
PREMIUM X Karel Steigerwald: Léto horké nebo studené, nikdo nic neví
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: V čem Češi vynikají? Obrana specifickým humorem a spotřeba alkoholu
PREMIUM X Karel Gott mit uns! Mistr jako zdroj inspirace a humoru...
PREMIUM X Gott versus Matuška: Souběžný příběh boha a čerta české pop-music

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější