Bude za pražskou ODS kandidovat doktor Sládek? | Reflex.cz
nahoru

Bude za pražskou ODS kandidovat doktor Sládek?

Kryštof Pavelka22. září 2018 • 07:00
Bohuslav Svoboda
Bohuslav Svoboda
• foto: 
Michael Tomeš, E15

V ODS se patrně rozhodli, že směr „Jsme jako Okamura, jen míň Japonci“, naznačený mladým Klausem, je tím správným klíčem k srdcím voličů. A že vůbec nejlíp to zafunguje v Praze.

Pražská odéeska si ve čtvrtek na facebook pověsila video, kde jakýsi polodredatý maník, zjevně vyndaný jak šuplík, mžourá do nikam a okolo se brodí blátem další lidé. V podkresu je slyšet techno a obraz neomarxistického nebezpečí je tak dokonalý. „Ten taky půjde volit? Necháte ho rozhodnout za vás?“ Ptají se titulky na konci této velkolepé scény. Video samozřejmě cílí na Piráty. Předseda Pirátů má dredy a všichni kdo mají dredy, jsou smažky. To vám poví každej slušnej Pražák. Jen škoda, že video není z Čech, ale z nějaké cizácké země, nejspíš z Anglie, nebo Holandska. Chceme české zmaštěnce do českých videí!

Přitom pražská ODS by klidně mohla dodat vynikající obrazové materiály takříkajíc z vlastních zdrojů. Co se týče lidí, co si umí užít mejdan naplno: Vzpomeňme třeba bývalého radního Milana Richtera, odborníka na kulturu špičatých bot a růžových košilí. Ten se roku 2008 zúčastnil party Sensation White, kde se taky hraje techno, ale není tam bláto, a stojí to hodně peněz, takže nejde o neomarxismus, ale konzervativismus přímo thatcherovských rozměrů. Na akci pro lepší lidi byl mistr Richtr nafocen, jak dovádí se svou tehdejší slečnou.

Volby do Senátu: Pravice a zelení se v Brně sešikovali za rektorem Bekem. Kandiduje i…

Vůbec u toho nevypadal, že právě slupnul dvě extáze, lidově zvané vořechy, jež se na večírcích tohoto typu konzumují v množství rozhodně větším, než malém. Co se týče lidí, kteří za nás budou rozhodovat: za občany Prahy 2 už nějakou dobu rozhoduje nyní znovu kandidující starostka Jana Černochová. Ta do fotografických análů modrých ptáků přispěla nezapomenutelnou momentkou, na níž zabalena v asi pěti kilometrech zelené látky hlídkuje na vltavském břehu s útočnou puškou v ruce. Patrně bránila pražskou náplavku před vyloděním Islámského státu.

Pokud si v ODS myslí, že proti Pirátům jim namísto racionální kritiky (například toho, že Bartošova parta má sama dost solidní problémy s populismem) pomůžou hovadiny typu „fetky útočí“ a že podobné nesmysly budou fungovat zrovna v liberální Praze, tak se nezbývá než zeptat: Proč se na prvním místě kandidátky zdržovat s omotýlkovaným slušňákem, docentem Svobodou? Nebyl by vhodnější nějakej vostřejší pantáta? Třeba doktor Sládek by to určitě vzal.

 

Hřebejk: Neplivu na vlastní národ, ale z Babiše a Ovčáčka bleju. Hnusné partě o žádný…
Ovčáček: Po roce 89 si tu nikdo neudělal beranidlo z trpících dětí, Šojdrová je morální…Klíčová slova: komentáře, ODS, Praha , volby 2018


Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhly v Česku volby do Evropského parlamentu. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci mohli ovlivnit volby v Česku? A jak volby 2019 dopadly? Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Proč premiér Babiš přistoupil na vedoucí úlohu prezidenta v politickém systému země
PREMIUM X Karel Steigerwald: Léto horké nebo studené, nikdo nic neví
PREMIUM X Zdravý rozum Cyrila Höschla: V čem Češi vynikají? Obrana specifickým humorem a spotřeba alkoholu
PREMIUM X Karel Gott mit uns! Mistr jako zdroj inspirace a humoru...
PREMIUM X Gott versus Matuška: Souběžný příběh boha a čerta české pop-music

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější