nahoru

Prezidentský kandidát Hilšer: Češi Zemanovi prominou cokoli, je to nemocný klopýtající muž

Pavel Štrunc, info.cz 6. prosince 2017 • 11:15
Miloš Zeman je nemocný klopýtající muž, Češi mu prominou cokoliv, říká Marek Hilšer
• video: 
INFO.CZ

Privatizace moci, arogance a disrespekt. Taková slova volí v rozhovoru s Pavlem Štruncem prezidentský kandidát Marek Hilšer, když přijde řeč na Andreje Babiše a Miloše Zemana. On sám prý u lidí cítí důvěru. A to i přesto, že se mu nepodařilo sesbírat potřebnou podporu 50 tisíc lidí a do boje o Hrad ho poslaly až podpisy 10 senátorů. 

Situaci po volbách sleduje s obavami, koaliční spolupráce ANO, KSČM a SPD mu ale vadí míň než menšinová vláda bez dohodnuté podpory. U prezidenta Zemana pak Hilšer, který je povoláním lékař, vidí zhoršení zdravotního stavu. Považuje to za zásadní problém, hlava státu podle něj musí i v zahraničí svou zemi příkladně reprezentovat. Jak ale dodává, Češi prezidentovi odpustí téměř vše. Proč chápe strany, které nechtějí spolupracovat s Babišovým hnutím? V čem mu pomáhá relativně nízký věk? A podaří se Rusku rozložit Evropu? Podívejte se na rozhovor. 

Všechna interview Pavla Štrunce najdete na webu Info.cz >>>

Pavel Štrunc, info.cz



Volby 2020

Kandidáti do Senátu Kandidáti do krajů Jak volit do Senátu Jak volit do krajů Výsledky voleb do Senátu Výsledky voleb do krajů

Kompletní informace k senátním a krajským volbám 2020. Přinášíme přehledy kandidátů, rady jak si zařídit voličský průkaz, jak se stát členem volební komise a nebo jaké pravomoci má Senát. Může vás zajímat také přehled budoucích voleb. Po uzavření volebních místností budeme informovat o výsledcích voleb. 

 

 

 

 

 

 


Diskuse ke článku