Kotleba na výletě: Slovenští náckové si spletli horu! | Reflex.cz
nahoru

Kotleba na výletě: Slovenští náckové si spletli horu!

Jiří X. Doležal2. července 2017 • 07:00
Kotlebovci si poněkud spletli horu.
Kotlebovci si poněkud spletli horu.
• foto: 
Facebook

V České republice dávno zlidovělo rčení či fráze „blbej jak nácek“. Slovenští neonacisté, kteří v podtatranské zemi sedí v Národní radě, tento týden ukázali, že jsou ještě větší kreténi než ti čeští.

Kdysi jsem viděl kreslenou anekdotu: Otylý neonacista skinheadského typu stojí u zdi, pomalované nejrůznějšími klikyháky, a marně se na ní podle vzoru na papírku, který třímá v levé ruce, snaží nakreslit hákový kříž. A fakt je to pro něj problém. Anekdotě jsem se zasmál, ale považoval jsem ji jen za anekdotu, zkratku, přehánění. Nyní se na Slovensku prokázalo, že neonacisté jsou ještě větší idioti, než jsme doufali, a opravdu Slovákům nepřeju, že je mají v parlamentu.

Laskavý čtenář jistě promine jeden odstavec ve slovenštině - nechci překládat, abych celkové vyznění textu (projev dementů) neoslabil. Kotlebova partaj Ľudová strana Naše Slovensko si napsala na Facebook: „24.6.2017 sme sa zúčastnili výstupu na najvyšší vrch pohoria Malej Fatry - Veľký Kriváň. S myšlienkou organizovať národné výstupy na Kriváň prišiel slovenský spisovateľ a vydavateľ Gašpar Fejérpataky - Belopotocký. Naplno sa však tradícia národných výstupov začala rozvíjať od 16. augusta 1841. V tento deň zdolali Kriváň okrem Gašpara Fejérpataky - Belopotockého aj Ľudovít Štúr, Jozef Miloslav Hurban, Michal Miloslav Hodža, Samo Bohdan Hroboň a ďalší významní slovenskí národovci. Ako členovia národne orientovanej strany sme hrdí na Slovenské tradície a nadväzujeme na ne.“

Babiš nepřišel do ČT, ale v ten samý den diskutoval na slovenské televizi TA3. Náhoda…

No a teď pointu: Slovenští národovci z devatenáctého století skutečně stoupali na Kriváň, ale na ten ve Vysokých Tatrách, ne na ten fatranský. Dnešní slovenští národovci jsou takoví kokoti (abych se držel slovenštiny), že si spletli nejen horu, ale dokonce celé pohoří. Sto kilometrů sem nebo tam není žádný rozměr v Texasu, ale na maličkém Slovensku omyl čackých národovců znamená, že pokračovali v tradicích, ale na druhém konci státu.

Jsem opravdu rád, že se rozpadlo Československo, protože s takovými debily, jako jsou kotlebovci, bych fakt nerad žil v jednom státě. Máme dost vlastních kreténů, tak alespoň máme z krku ty slovenské. Takže nezbývá, než doufat, že Kotlebu naši slovenští bratři, až už ho budou mít opravdu dost, nepošlou podobně jako Babiše do Čech.

Slovenské Brhlovce: Unikátní obydlí ve skále chránila své obyvatele proti nájezdům Turků
Závody se smrtí? Cyklisté natočili, jak je v lese honil medvěd
Martin Bartkovský 9. května 2017 • 11:26

Závody se smrtí? Cyklisté natočili, jak je v lese honil medvěd
Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Chyba mohla nastat kdykoliv, vzpomíná Jan Kolář na komentování přistání Apolla 11 na Měsíci
PREMIUM X Karel Zich: Český Elvis Presley, jehož zářnou kariéru předčasně ukončila smrt
PREMIUM X Situace Andreje Babiše: Co může premiér ve svém trestním stíhání použít jako záchrannou brzdu
PREMIUM X Zelený Raoul: Zeman zničil Nečase, Sobotku, Hamáčka... Teď je na řadě kůrovec!
PREMIUM X JXD: Tachyonová komora funguje! Kouřím o cigaretu méně!

Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější