nahoru

Kritizovaná Američanka, která posilovala i v těhotenství, porodila zdravého syna

čip 29. dubna 2015 • 09:25
Kritizovaná Američanka, která posilovala i v těhotenství, porodila zdravého syna
foto: Instagram/Sarah Stage

Říká se, že těhotenství je jedním z nejkrásnějších období v životě ženy. Opak ale bývá často pravdou. První třetinu těhotenství většina žen protrpí s hlavou u záchodové mísy, druhou třetinu musí absolvovat nespočet vyšetření a během třetí, tedy poslední třetiny si sotva dokáže sama zavázat tkaničky u bot. A do toho se při každém pohledu do zrcadla se slzami v očích loučí se svou štíhlou postavou, kterou si již od rané puberty pěstovala za pomoci různých, často nesmyslných diet a nepravidelného sportu. Ale musí tomu být opravdu tak?

Americká modelka žijící v Los Angeles Sarah Stageová je jasným důkazem, že když jsou nastávající maminky v dobré zdravotní kondici, nemusejí se vzdávat sportu ani navštěvování fitness center. Přesto, že za fotografie svého vypracovaného těhotenského těla, jež uveřejnila na Instagramu, sklidila mnoho kritiky, narodil se jí nedávno naprosto zdravý syn James s ukázkovou váhou 3,9 kilogramu.

čip


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.