DISKUSE

Klusova píseň Iniciativní spíš než protestsong připomíná zhudebněné zpravodajství

Když umístil písničkář Tomáš Klus píseň Iniciativní na svůj facebookový profil, vyčkal jsem raději s kvapnou kritikou její kvality. Poté, co se médii prohnala smršť glorifikujících článků, z nichž ten z redakce největšího internetového zpravodajství dokonce oslavoval nového nástupce Karla Kryla coby autora politických protestsongů, situaci jsem přehodnotil.

Aktualizovat diskusi Probíhá aktualizace...
12:46
vonrammstein

já nevím, jestli máte s Klusem nějakou smlouvu, že o něm napíšete aspoň jeden článek týdně. Vypadá to tak. Nicméně-souhlas. Pod minulým článkem jsem napsal, že je to prvoplánová komunální satira. Jsem rád, že nejsem jedinej, kdy si to myslí.

Nejčtenější články

JIŘÍ X. DOLEŽAL: Imigranti se už perou i v Německu

02. 08. 2015 - Jiří X. Doležal - Komentáře

Win 10 podruhé: Jak to, že nezabili Gatese?

02. 08. 2015 - Jiří X. Doležal - Komentáře

reklama

Nejdiskutovanější články

Hrbaté opory společnosti

30. 07. 2015 - M. Stoniš

Turisté – hráz proti teroru

30. 07. 2015 - Viliam Buchert

Buřti, žabožrouti, švejci stavějí dům

30. 07. 2015 - Jana Bendová

Články a sekce označené symbolem zámek jsou součástí placené zóny. Pro přístup je nutná vaše registrace a platba dle zvolené varianty předplatného. Články a další prémiový obsah pak budete mít k dispozici po dobu odpovídající délce vámi zvoleného předplatného.

Zapomněl jsem heslo

Placená zóna

Placená zóna nabízí přístup k exkluzívnímu obsahu časopisu Reflex, zejména pak aktuální vydání Reflexu, které je na webu přístupné ihned v den vydání tištěného Reflexu.

Velké tajemství TGM

Jakkoli se o tom po desetiletí cudně mlčí, v otázce biologického otce Tomáše Garrigua Masaryka panuje nejistota. David Glockner, jehož kniha...

celý článek »

Klus zachraňuje planetu!

Fascinující boj Tomáše Kluse se sebou samým i zlým světem okolo nás staví před otázku, kterou už kdysi položil Freddie Mercury: „Může nás...

celý článek »

Všichni potřebujeme dobré konce

Richard Gere (65) přivezl na letošní karlovarský festival tři filmy. Dva podpořil svým jménem. Byly úplně nové, nezávislé a umělecky ceněné –...

celý článek »

Aktuální číslo