DISKUSE

Klusova píseň Iniciativní spíš než protestsong připomíná zhudebněné zpravodajství

Když umístil písničkář Tomáš Klus píseň Iniciativní na svůj facebookový profil, vyčkal jsem raději s kvapnou kritikou její kvality. Poté, co se médii prohnala smršť glorifikujících článků, z nichž ten z redakce největšího internetového zpravodajství dokonce oslavoval nového nástupce Karla Kryla coby autora politických protestsongů, situaci jsem přehodnotil.

Aktualizovat diskusi Probíhá aktualizace...
12:46
vonrammstein

já nevím, jestli máte s Klusem nějakou smlouvu, že o něm napíšete aspoň jeden článek týdně. Vypadá to tak. Nicméně-souhlas. Pod minulým článkem jsem napsal, že je to prvoplánová komunální satira. Jsem rád, že nejsem jedinej, kdy si to myslí.

Nejdiskutovanější články

Články a sekce označené symbolem zámek jsou součástí placené zóny. Pro přístup je nutná vaše registrace a platba dle zvolené varianty předplatného. Články a další prémiový obsah pak budete mít k dispozici po dobu odpovídající délce vámi zvoleného předplatného.

Zapomněl jsem heslo

Placená zóna

Placená zóna nabízí přístup k exkluzívnímu obsahu časopisu Reflex, zejména pak aktuální vydání Reflexu, které je na webu přístupné ihned v den vydání tištěného Reflexu.

Aktuální číslo