JIŘÍ X. DOLEŽAL: Devět věcí, které Evropa neudělá, a proto naše civilizace zanikne | Reflex.cz
reklama
nahoru

JIŘÍ X. DOLEŽAL: Devět věcí, které Evropa neudělá, a proto naše civilizace zanikne

Jiří X. Doležal 8. ledna 2015 • 12:00
JIŘÍ X. DOLEŽAL: Devět věcí, které Evropa neudělá, a proto naše civilizace zanikne
Evropa
• foto: 
Profimedia

Je samozřejmé, že nic z níže uvedeného seznamu nesmíme udělat — jsme přece kulturní lidé, humanisté a demokraté. Bohužel je ale velmi pravděpodobné, že když to neuděláme, může naše civilizace zaniknout. Středeční masakr v Paříži je jen dalším varováním.

reklama

Devět předložených bodů bude pro většinu lidí zřejmě nepřijatelných v kontextu euroatlantické demokratické civilizace. Pravděpodobnost, že když k nim nesáhneme, zmizí naše civilizace ve víru historie a její památky odpálí džihádisté jako afghánské prastaré sochy Buddhů, se však blíží jistotě. Nestraším — jen konstatuji, protože naše síla bránit se barbarům oslabuje.

1. Evropa nezarazí vojenskou silou příliv imigrantů z jihovýchodu a nevytvoří na africkém území a v částech Blízkého východu a Asie místa, kam by umisťovala ilegální imigranty vylovené ze Středozemního moře.

2. Evropa neprovede důslednou repatriaci ilegálních imigrantů, kteří se v současnosti nacházejí na starém kontinentu.

3. Evropa nezavede motivující finanční náhrady pro legální imigranty a jejich potomky, kteří se dobrovolně vrátí do země původu.

4. Evropa nezakáže veřejnou propagaci islámu, jeho šíření a symboly, modlení na veřejnosti a provozování či budování veřejných shromaždišť za účelem provozování islámských rituálů.

5. Evropa nezavede pro muslimy výhradně krátkodobá víza k pobytu podmíněná prohlášením, že se po dobu pobytu na našem kontinentu vzdají džihádu a snah o zavedení šari’átu.

6. Evropa nezaplatí nezbytné obrovské náklady na socializaci a deextremizaci imigrantů druhé a třetí generace z vyloučených lokalit, jež není kam repatriovat.

7. Evropa nezavede pro vlastní občany trest vyhoštění za praktikování džihádu.

8. Evropa neakceptuje nepřijatelnost a nelegálnost všech, tedy i náboženských ideologií, které vedou k násilí, a nepopře svobodu vyznání.

9. Evropa nezvládne cestu „izraelizace“, to jest trvalé vysoké bojové pohotovosti všech občanů a zmilitarizování každodenního života, následkem čehož nebude schopna dalším a dalším útokům čelit.

Co bude, když to všechno Evropa neudělá, je jasné. Budeme severozápadní provincií islámského chalífátu…

Jiří X. Doležal


Diskuse ke článku

 

reklama
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější
Komentáře
reklama