Komentáře

Zpět na článek

Tak trochu pokrytecká ODS: Rozpuštění osmnácti místních organizací

13 komentářů

zemekf
2. března 2011 • 09:15
Žádám tímto ODS, aby vypadla ze sněmovny, sedí tam s komunisty !!!
smoza
1. března 2011 • 13:13
Konečně rozumný názor!!! Bravo autorovi!
Palopetro
1. března 2011 • 12:32
ODS nestačí jen rozpustit,ale i vypustit.Bohužel se tato strana již dávno nedrží svého pravicového poslání ,ale zejména jí jde o vlastní prospěch svých členů -viz Vondra.A to jsem byl donedávna její volič.
sendyman
1. března 2011 • 13:50
No jo, ale koho napustit?
strassidlo
1. března 2011 • 13:59
Přece nás tři!!
sendyman
1. března 2011 • 15:45
No, to bysme to vyhráli! Nemáte svejch starostí dost, že byste se chtěl starat eště vo peníze daňovejch poplatníků?
Palopetro
1. března 2011 • 20:35
A to já bych se staral,né že né!Páni to by byla jízda.Aji na placírkobodlo by možná zbodlo,kdyby tolik neprudil.
strassidlo
2. března 2011 • 00:20
Že jo, PP! Akorát u teho plácpíchňouska mě napadlo jediné: "Blbce neberem!"

Pamatujete ještě ten fór ze sedmdesátejch: Chlap na Ruzyni prodává letenky do Bundesu: "Póslední lístky do západního Německááá. Póslední lístky...." Přijde k němu strejda v baretu:" A sou ty lístky zpáteční?" Chlap na něj koukne a pokračuje: "Póslední lístky do západního Německááá. Blbce neberem. Póslední lístky..."
sendyman
2. března 2011 • 00:50
A to já bych zas věděl o lepším. A stačil by na to sám!
placirkabodlo
2. března 2011 • 10:19
blbce neberem rikal jakes, milous jakes, tvuj strejda. tak tady netajtrdlikuj. ten vam to rekl zprima, co si mysli o te zagorove a vubec. gotta myslim tehda opomnel, na zaznamu to neni, jenom nejaci umelci, ale to gott preci neni, kdyz je to ***. nemas zapis ze schuze?

posledni toaletni papir, poooosledniiii toaletni papiiir.