Život a styl

Zpět na článek

Probouzí Facebook ve svých uživatelích smutek?

9 komentářů

james.blond.007
18. února 2011 • 02:10
že to nejdůležitější, čeho si autoři studie všimli byla skutečnost, že v nějakém grantu zbyly ještě nějaké peníze
barrett
15. února 2011 • 23:50
dobrý článek a dobrá studie. bytostně nesnášim ten povrchní svět facebookových profilů, jejichž majitelé jako by se snažily napodobovat svět reklam na coca-colu, nebo operátora, kde jsou všichni krásní, spokojení a neustále styloví. Vlastně mi příde, že na tom je tento trend založený - a vlastně jsem vymyslel novou teorii! Tyhle lidi se totiž cítí tak méněcení z těch všudypřítomných reklam a jejich skvělého světa, že je začali imitovat na svích profilech. Totiž tím, že se začali fotit tak, aby vypadali krásnější, než ve skutečnosti jsou, statusy, podle kterých by člověk soudil, že jsou to hrozní optimisté atd.. No, každopádně přesně kvůli přesně tomuhle jsem si facebook smazal.
james.blond.007
18. února 2011 • 01:53
...a ušetřený čas byste mohl věnovat studiu českého pravopisu.
jirka.basik
15. února 2011 • 19:48
Sdílím ;-) (jak jinak než na FB )
von.rammstein
15. února 2011 • 21:48
to bych si mohl udělat profil a mohli bysme se stát přáteli
pajapeterka
15. února 2011 • 15:06
jak jsne vůbec bez téhle studie mohli exis­tovat­....­...toh­le zkoumání bych chtěl finan­covat­...ch­ichich­ichi­...
jirka.basik
15. února 2011 • 19:50
Zřejmě Vás ani nenapadlo, že se mohlo jednat o studii kterou dotyčný a jeho tým zpracoval jako závěrečnou práci...
paperka1969
16. února 2011 • 07:11
já se taky neptám kdo ale proč...od začátku je to přece nesmysl.to jako kdybych řekl o někom .,že je smutný ,protože má bílého psa...chi chi chi.....to může být člověk sebevíc smutný,veselý či naštvaný a nemusí mít doma ani počítač...nebo bez faceka nejde nic???a co sex???olééé...
james.blond.007
18. února 2011 • 02:09
pánové, Vaše výměna názorů mi připomněla kdysi velice úspěšný film "blbý a blbější"
A pokud termínu "závěrečná" lze rozumět tak, že autoři po této už žádnou další práci zpracovávat nebudou, pak je to pro svět vědy velká úleva.