Komentáře

Zpět na článek

Bohuslav Sobotka došel osvícení, ale trochu pozdě

25 komentářů

vonrammstein
6. února 2011 • 00:34
Přeju si, aby ten souboj Sobotka vyhrál. Tím se socdem definitivně znemožní a ztratí jakoukoliv šanci do něčeho žvanit. Pak už stačí zaklapnout dekl nad Rathem a nastane Druhý pražský jaro
karel79
5. února 2011 • 22:28
Určitě je jedno, jestli Sobotka má nebo neá klafáky. ALE! Jeho názory na přerozdělování peněz, geometrické vzestupy daní, trestání pracovitých a nadbíhání lemplům - to mě vadí. A nejen na Sobotkovi, ale na všech socanech.
vonrammstein
5. února 2011 • 22:50
Tak jest. Ale je marné házet perly socanům. Sežerou je se stejným gustem, jako h.ovno.
vonrammstein
5. února 2011 • 19:33
má jen jedinou chybu: ještě se k svému komunismu otevřeně nepřihlásil, protože to momemtálně není in. Ale dočkáme se.
ivanb
5. února 2011 • 20:02
Nóóó on sice moc chytrej neni, ale jeho rádci jo a ti mu jistě řeknou ať přestane brečet nad mladými rodinami, důchodci a podobnými chytlavými tématy a počká si až se chytrolíni ve vládě natolik rozhádají, že je i Bárta položí. A pozor na Bártu, je to fízl a fízlem zůstane a takovej génius jako Sobotka mu jistě rád sedne na lep, jen když si nebude muset koupit zubní kartáč!!!
vonrammstein
5. února 2011 • 20:15
Tohle už kartáč nepobere. Snad granát. On za to nemůže, já nemám nic proti jeho zubům. Mně vadí jeho mozek.
ivanb
5. února 2011 • 20:37
Víte, aniž bych chtěl nějak napadat páně Sobotkovo klektáky, tak je to mladý člověk, který by zejména ve vyšší polofunkci, měl na sebe trochu dbát a že je blbej, víme oba dva.
strassidlo
5. února 2011 • 21:20
Mně vadí tak nějak úplně celej. Fakt hodně nepovedej kus.
vonrammstein
5. února 2011 • 21:32
ivanb: Tohle je těžké vyžadovat. Sotva si kvůli našemu náhledu na estetiku nechá vyrvat chrup a nahradit vzhledným symetrickým porcelánem. Já to po něm ani nechci. Blbej je, souhlasím. Chytrej člověk se nestane socanem.
Strašidýlko: Amen. Není to vlastně jeho vina, to bude chemie. Ale ve vrcholné politice by se vyskytovat neměl. Jako místostarostu menší obce si ho představit dovedu.
samael
5. února 2011 • 18:13
Ozubebá pleš nejpopulárnější český politik,to jsou snad Češi padlí na hlavu?