Život a styl

Zpět na článek

Internetový hit dnešních dní: "Leoš Mareš s h****m na ruce!"

15 komentářů

jiriydolezalostny
24. ledna 2011 • 00:59
STOP
ivanb
19. ledna 2011 • 10:27
...vidím, že už jste si to opravili, ale jestli takhle chcete pokračovat dále, no tak Pán Bůh s vámi.
sendyman
18. ledna 2011 • 20:39
***.
sendyman
18. ledna 2011 • 20:40
Sto hoven.
sendyman
18. ledna 2011 • 20:40
To je dneska RX onlajn.
breaker
18. ledna 2011 • 19:19
si jistě všimnou, že ten člověk na videu není Leoš Mareš ;)
in2lag
18. ledna 2011 • 13:59
V životě by mě nenapadlo, že se budu registrovat na reflex jen kvůli tomu, abych vyjádřil znechucení nad stále upadající kvalitou článků. Proberte se, tohle je zhruba tak dobré, jak to pod tou klikou na autě.
zizka
18. ledna 2011 • 13:58
Jak mám vlastně rozumět tomu, že je tento článek v sekci Život a styl? Nechcete na webu vytvořit nějakou dobře označenou sekci žumpa, které bych se mohl oblouhem vyhýbat?
tomot
18. ledna 2011 • 13:51
Do pořádné hromady až po kolena šlápl tenhle (mnou oblíbený) server! Vážně máte zapotřebí předkládat mě jako čtenáři kdejakou *** co se na webových kuloárech objeví? Jistě..nezaplatil jsem si placenou zónu, tudíž se musím nasytit velkým H-O-V-N-E-M, byť servírovaným na drahém talíři resp. sněhobílé eRosmičce

A teď k onomu hovnímu incidentu - pan moderátor má úspěch ve svém povolání. Je pracovitý, má talent a umí vydělat prachy..hromadu pěněz a nestydí se za to. Někdo zase umí "vydělat" leda velký h-o-v-n-o a rozpatlat ho jinému na kliku od auta, od garáže, od domu atd. Smutné! Leč smutnější je že typiše čechyše póvl & chamraď mu k tomu tleská a kvičí škodolibou radostí. DVB!

A neschovávejte se alibisticky za děcka, které jsou jen kopiemi dospěláků..áááno?
ivanb
18. ledna 2011 • 13:14
... POČÍTAHALOVÁNÍ. Hele vy si rovnou vydejte novej slovník mateřského jazyka.