Komentáře

Zpět na článek

Zvláštní problém premiéra Nečase: Některým vadí, že nemá ochranku

6 komentářů

diewildek
15. listopadu 2010 • 21:21
Sammy, napsal(a) jste to skvěle! Petr Nečas je mi sympatický, a to nejen tím, že nemá ochranku. Myslím, že je mužem na svém místě.
betanovakova
15. listopadu 2010 • 18:18
a ten se jmenuje Martin Barták. Tato aféra je jedním z největším skandálu tohoto roku, takže doufám, že ve čtvrtečním vydání vašeho časopisu dostane náležitý prostor. To, co se na Ministerstvu obrany dělo mnoho let je nehoráznost.
sammy
15. listopadu 2010 • 17:02
Věřím, že pan Nečas je dostatečně kompetentní, aby rozhodl, jaká bezpečnostní opatření potřebuje. Osobně se domnívám, že se snaží o "polidštění politika", což je určitě výborná věc. Zdá se mi, že zde převládá názor, že politici nejsou normální lidi a nemají nárok mj. na lidské chyby a slabší chvilky. Odmítání ochranky je rovněž známka toho, že pan Nečas asi nebude mít (ne)přátele u mafie a nedělá kšefty s jedinci, před nimiž by mohl potřebovat ochranu. Teď mě tak napadá kolik asi potřebuje bodyguardů pan Paroubek a spol.
vonrammstein
15. listopadu 2010 • 17:34
Soudruh Paroubek ochranku nepotřebuje. Případné útočníky odradí dílem upřeným temným pohledem, dílem růžovým svetrem, zbytek ukecá.
sammy
15. listopadu 2010 • 17:44
A koho neukecá Jirka, toho ukecá Petra: "Můj muž je skvělý..."
vonrammstein
15. listopadu 2010 • 18:04
Přesně tak. Jeho mozek je zkrátka neodolatelný. Navíc má nezvyklou, oranžovou barvu.