Komentáře

Zpět na článek

Zrádný volič pravici pořád ještě neprokouknul

15 komentářů

valer
18. října 2010 • 07:13
Pane Jandourku, zkuste si přečíst své starší příspěvky. Nenapadá mě nic jiného než: koho chleba jíš, tomu píseň zpíváš.
limak007
13. října 2010 • 16:30
by mne, co by pan Jandourek psal, kdyby Reflex změnil svého majitele.
janskalsky
13. října 2010 • 15:20
Argumentovat výsledky voleb je stupidita. Nedlouho před převratem 1989 dostaly strany národní fronty 99.999xxx procent hlasů. Lidé se prostě nechají zmanipulovat a zblbnout. Někteří voliči si dodnes myslí, že v případě VV volili levici.... Stačilo by změnit majitele novin a hlavně televizních stanic a výsledky voleb budou jiné. Nablblé úšklebky by autorovi zmrzly v ústech. Je to článek na stejné nprimitivní masírovací úrovni, jakých vycházelo před těmi volbami (99,9...) mraky. I Hitler získal v referendu pro sebe drtivou většinu Němců. Kdo ovládá sdělovací prostředky, rozhoduje o vládě!
stone_pilot
13. října 2010 • 20:50
To si děláte srandu nebo to myslíte vážně? Před 20 lety jste měl jednotnou kandidátku a k volbám jste MUSEL, jinak jste měl problém. Denska si volíte, koho chcete a nebo se ani k volbám nemusíte obtěžovat, jestli vás politika nezajímá.
rob.spis
19. října 2010 • 15:59
Chápu, že to Vy, jako bolševický zločinec, musíte znát. Propaganda a agitace je Vaší hlavní zbraní.
vonrammstein
13. října 2010 • 11:12
kde se dá sakra vykliknout ta dementní reklama Týmobajlu??
strassidlo
13. října 2010 • 13:07
Mně to funguje křížkem vpravo nahoře. Otravné to je i tak.
vonrammstein
13. října 2010 • 21:11
Kdybych ho tam měl, použil bych ho. Jenže nemám
robertos
13. října 2010 • 10:43
Protože je to neúnosné ,jak si ta Hrstka vyvolených zahrává s tou většinou obyčejných lidí a je nás přes 10milionu ,tak je to už masa a tahle masa může kdykoliv se jim nelíbí politici nebo šéfové v jejich rozhodnutí ,které většinou řeší jen je samotné v jejich prospěch a postihne to finančně tu většinu ,kteří se slepě podílí svými daněmi a různými penězi na to aby se měli tam na hoře dobře .Chce to změnu ,převrat v jakýkoliv podobě je lepší,než doplácet na bývalé veksláky ,tune­láře,­poli­tiky,­propuš­těné vězně ,kteří se naučily zneužít navolený systém,slepě zvolený lidmi a byl bych pro obnovu trestu smrti za tyhle zrádce republiky.Republika tvoří víc jak 10mi­l.oby­čejnýc­h.Nej­sem v žádný straně, píší jako nespokojený obyčejný občan ,který chodí do práce a snaží se vydělat peníze kde se dá ,abych uživil rodinu,kterou se vše citelně dotýká touto vládní politickou garniturou.
212809
13. října 2010 • 11:19
Je to moc pěkně řečeno "Chce to změnu.....", tak ji někdo udělejte a já si počkám jak to dopadne. To jsou jenom kecy. Tak pro to něco udělejte sám. A navíc, asi jste nikdy neviděl ty "chudáky obyčejné lidi", jak se
poflakují v nákupních centrech a nakupují, jak diví. Asi mají za co. A myslíte si, že jsou to jen ti tuneláři.....? A co si slibujete od převratu konkrétně Vy? Já osobně už nikdy nechci žít za ostatým drátem, stát frotu na kde co a bát se kdekoli promluvit. A Vy máte možnost se přestěhovat do Koreje nebo na Kubu.