Archív

Zpět na článek

Nahota a krása na aktech vítěze Aktů X Petra Žižáka

9 komentářů

funkarlos
12. října 2010 • 16:59
Sem skutečně rád, že nemám pražádný vkus a při pohledu na tyto fotky nejsem zhrzen. Co bych musel prožívat jako odborník na akt vzatý viz. páni níže si nedokážu ani představit. Jediným vysvobozením a satisfakcí v tomto by bylo nekonečné obdivování svých vlastních fotografií, které prostě nemají chybu. Ale tím, že mám výhodu toho, že jsem pouze konzumet a pablb, kterýmu se něco buď líbí nebo nelíbí, jsem při pohledu na fotky tohoto autora mile potěšen. Mám to, ale kliku.
tritecky
17. října 2010 • 17:57
no jo, musíte totiž umět rozlišit, kdy se vám líbí fotka, a kdy ženská na té fotce, což může být u jedinců s vyšší hladinou hormonů dost obtížné
sjanborn
11. října 2010 • 10:47
Mr.Žižák ta fotka té dámy na skále s vyhřezlými žebry je kouzelná.Milý Reflexe to skutečně je taková nouze o dobré fotky aktů anebo ti kdo u Vás soutěží jsou členové redakce???
tritecky
17. října 2010 • 17:59
myslím, že nafotit dobrý akt (popř. portrét) je těžké. a k dobrému výsledku tady nepomůže ani foťák za 50 000.
tritecky
17. října 2010 • 19:38
kupříkladu i ty nejpříjemnější fotky (dívka v posteli s hrnkem čaje, dívka v krajině s vlajícími vlasy) mají nepříjemné technické chyby. dívka v posteli má přepálené pozadí, krajina za dívkou v krajině je celá nakřivo ( rotace -2,3 stupně fotce prospěla). copak to autor neviděl?
mrbiker61
5. října 2010 • 20:50
Nahota zde je, krása však nikoli. Pane Žižáku, zkuste si alespoň zběžně prolistovat knihy Miloslava Stibora nebo třeba Františka Drtikola. Třeba ve Vás něco z toho, co uvidíte, zůstane a možná získáte inspiraci. Protože to, co zde prezentujete, je naprosto bezvýznamné, zbytečné a naprosto k ničemu. Nic víc, než fotky typu "nahé tělo kdekoli." Žasnu nad tím, jaké mají mnozí, tkzv. tvůrci, přebujelé sebevědomí až drzost vystrkovat na veřejnost tyto příšernosti. Ale věřím tomu, že snad ještě vyzrajete.Možná...
rozumbradka
1. října 2010 • 13:39
A já můžu s klidným svědomím říct, že se mi ty fotky nelíbí.
frolec
1. října 2010 • 10:00
tolik krasy
tritecky
1. října 2010 • 09:54
ty fotky jsou prázdné, až to bolí. výjimečně by se z nich dalo vybrat něco trochu zajímavého, ale není v tom "to".