Komentáře

Zpět na článek

Parlament by měl omezit pravomoci prezidenta

10 komentářů

zirkon
14. září 2010 • 15:38
jestliže soudci povýší jako nejvyšš hodnotu své nezávislosti PENI'ZE mají moje lidské opovržení
jochanek
13. září 2010 • 21:28
a tak své smrady šíří na Bakalovém toaletním papíru zn. Reflex
sendyman
13. září 2010 • 23:40
Jo von Bakala po Respektu přikoupil i Reflex? To sem nevěděl...
janjana
13. září 2010 • 17:22
"(Pan Petr Hájek z Hradu by byl docela sympatický chlapík, kdyby občas netrpěl mylným přesvědčením, že nemůže mlčet.)" Pan Doležal by byl docela sympatický chlapík, kdyby občas netrpěl mylným přesvědčením, že nemůže mlčet.
cipisek12
13. září 2010 • 16:24
Pan BD opět perlí nenávist k určitým lidem je stálá a nevyléčitelná, nechte se prohlédnout.
karel79
13. září 2010 • 14:12
Je něco podobného jako " zelení aktivisté " . Samozvaný funkcionář připomínající brouka Pytlíka. Kdy už ho někdo pošle tam, kam patří ? ( nemyslím do p..ele, ale do starého smetí ) !
muhlhaus
13. září 2010 • 14:20
jo, samozvanci a ztroskotanci. To už jsem někde slyšel...
lordpavka
13. září 2010 • 12:55
jako vždy jste nezklamal. Vaše nenávist k p.prezidentovi Klausovi hraničí s nemocí. Hupněte k Cimickému,on Vám na to něco dá! A už nemyslete a nepište nikam!!! Divím se ostatně,kolik plátků Vám za ty bláboly zaplatí a otiskne je. U Vás je předem jasné,v jakém duchu ten příspěvek bude. Ale jsou to jen vaše názory!!!
muhlhaus
13. září 2010 • 12:06
někdo zastane (ale u B.D. se to dalo očekávat). Hlavně ta jejich prestiž se musí zachovat! Kdyby se jim snížily o 4 procenta mzdy, snížila by se o 4 procenta prestiž, a to už by bylo hodně špatný... Klausovi tentokrát dávám chtě nechtě za pravdu (stejně mi to rozhodnutí ÚS spolu s nesmyslným zdůvodněním přijde spíš jako provokace, namířená mj. na Klause)
sendyman
13. září 2010 • 20:19
Nejde o chudáky a nejde o 4% (mzdy! ) . Jde o to, aby s nimi nikdo nemanipuloval. Jde o princip. Příští (jiná) vládnoucí strana jim přidá, další zase sebere... Takhle to prostě nejde. Soudci MUSÍ být nezávislí na polit. situaci a vyjádření prsidenta považuji za poněkud nešťastné...