Komentáře

Zpět na článek

Věci veřejné: Skoro to samé, co Národní strana

11 komentářů

serena29
14. září 2010 • 17:44
Dobrý den pane redaktore...ano máte pravdu,předci pana Paštéky pocházejí ze Slovenska..Pan Paštéka je rasově naladěný i když nyní se mu více hodí se k tomu nepřiz­návat­...ne­chápu jak tento člověk může v politické sféře působit natož kandidovat do VV.Volá po sociální účinné síti,po právech pro všechny stejná ale sám nemá pořádek co se týče právě sociálního cítění..Jak někdo,kdo má dceru na který je pyšný může zanevřít jen proto,že její matka by po něm chtěla aby plnil své povinnosti do kterých spadá i vyživovací povinnost..jen proto,že není udán v RL bere to nalehkou váhu a nechce se k ní úředně přiznat,natož udělat genetické testy..dělá mrtvého brouka a vysmívá se matce,která se stará o jeho dceru,kterou přiznal jen soukromě..prostě nepochopím člověka,který zastává a zvýraznuje názor a přitom se právě chová jako rasová menšina proti které on sám bojoval a stále bojuje...
maddentist
14. září 2010 • 17:39
Šušínky skvělé vypečené i grilované, tak akorát pro nás dobré. Mňam, mňam!
lenkati
14. září 2010 • 17:07
Pane redaktore, jen jsem Vám chtěla říct, že moc ráda čtu Vaše články. Nejenomže jste velmi často trefný, ale i Váš sloh mě baví! Jen tak dál! Pěkný den
Lenka Tiefová
luboskonecny
14. září 2010 • 10:04
s tím srovnáním programů obou stran.
Osobně nevidím rozdíl mezi jednou či druhou propagandou (po shlédnutí několika desítek předvolebních videií VV se jejich prezentace propagací nazvat opravdu nedá) možná že VV je určena vzdělanějším lidem. Potom napadá že fašismus taky nalezl oporu nejprve u vzdělanějších vrstev a pro dělníky sloužila spíše sociální a pracovní náplň programu NSDAP. Pan Bárta mně taky nepříjde jako moc vyrovnaný a spokojený člověk.
Tak nevím, radši si to nepřipouštět, ale mám větší strach než pan Holec.
kjk28
13. září 2010 • 16:37
„Každý má právo na změnu názoru,“ hájí John bývalého extremistu
„Pokud se někdo rozhodne, jinudy než přes Dělnickou stranu, tak na to má právo,“ vysvětlil své stanovisko John.

„Právo vyzrát má každý s výjimkou komunistů - tam jsme striktní,“ dodal John.

‚Jen idiot nemění své názory‘,“ ……… citáty z tisku.

Pane John, vidím, že už jste vyzrál!!! A já zas nechci být idiot!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Pane John, tak tomu neříkám demokracie! Když, tak jenom pro někoho! Vy vlastně o demokracii nemluvíte, vy se jen přibližujete přírodě, že? V přírodě totiž vítězí silnější a to jste momentálně Vy.
Volil jsem vás, VV, pod dojmem, že už to horší být nemůže. Ale bohužel, pro ty dole, a těch je většina, to je horší. Já, důchodce, jsem doufal, že opravdu pomůžete těm více nemocným a méně placeným důchodcům např. s těmi regulačními poplatky a zrušíte je, aspoň v lékárnách, ale bohužel. Když beru 3 recepty s 5ti položkami tak platím 90,- Kč regulačního poplatku místo 150,-, ale zároveň se zvýšily doplatky na léky.
Další nesplněné sliby: S dinosaury spolupracovat nebudete, v ČSSD není už p. Paroubek předsedou, ale neznáte se k nim. Zato p. Kalousek (superdinosaurus) je vám partnerem v pohodě!! No jo, každý má právo…. i na převlečení kabátu!
Když jsem Vám poslal názor, že je mi nejasné, proč Němce, kteří napáchali ve válce spoustu zla, málem odškodňujeme a omlouváme se jim, protože nemůžeme přece uplatňovat kolektivní vinu, tak u nynějších komunistů ji vlastně uplatňujeme, tak jste mi ani neodpověděl. A dokonce jste mi přestali posílat jako příznivci VV, informace o dění ve straně a kolem.
Zřejmě proto, že mám vlastní názor a slepě nesouhlasím. Ještěže nemusím platit sedm milionů pokuty!
Jedna diskutující, se vyjádřila, že si podřezáváte větev, na které sedíte a že je moc ráda!!! Co Vy na to?
Styďte se, p. Jojne A přezrálé ovoce se začíná kazit! V
lumirel
13. září 2010 • 14:03
Skoro na začátku je, pokud jsem to špatně nepochopil, napsáno, že Vít Bárta je ministr vnitra, což samozřejmě není pravda.Viz níže.

"Paštéka svou upřímností každopádně neudělal radost Vítu Bártovi, stínovému šéfovi VV a ministru vnitra, když si na ně zrovna v TV nehraje Radek John."
sendyman
13. září 2010 • 19:06
No, nepochopil...
To měl být jemný sarkasmus, jakože kdo tomu ve skutečnosti šéfuje...
betanovakova
13. září 2010 • 10:46
tohle už snad není možný, to už snad radši budu číst jenom ten Blesk, tam si aspon ti novinář neléčí své mindráky, i přes to, že jsou také placení PRisty konkurence,
už mě fakt nebaví číst tyhle naprosto nekonstruktivní a urážející bláboly bez smyslu a bez vlastní myšlenky, redaktoři sakra zamyslete se nad sebou, přestaňte psát ty žvásty, kde akorát někoho napadáte a urážíte a začněte psát něco čitelnýho, obejktivního a smysluplného
krasnyden
14. září 2010 • 12:16
Milá paní, trochu ste si zapřeháněla že? To musíte do knihovny, neb čitelně a objektivně, natož smysluplně se podle mě o politice psát nedá, neb se v ní pohybují lidé z jejichž vystupování nemůže mít člověk zrovna radost. A agitační doba už naštěstí minula...
luboskonecny
14. září 2010 • 13:59
Ano, a z toho je jasně patrné kdo se do politiky dostává, vždyt nejlepší pocit v politickém soupeření je poražení soka inteligetní formou, bez urážek, natož vulgarismů. Ovšem, pokud se jako člověk s určitou morálkou náhodou v politice ocitnete, nemáte šanci něco změnit, jste v menšině a ta nic neprosadí.
Takže nás čeká ještě debilnější vystupování našich zvolených zástupců, ach jo. Nakonec je z toho zase jenom boj s korupcí, která do politiky tyto osoby přivádí a vzhledem k vysoké korupci v soudnictví a policii je toto u nás prostě neřešitelný problém