Život a styl

Zpět na článek

Vyšší pokuty pro řidiče s velkým!

11 komentářů

zemekf
2. září 2010 • 09:31
Rovnost v trestu, znamená mimo jiné, že trest bude účinný.
Takže, pro bohatého musí být výše trestu daleko vyšší než u chudého. Jednoduše a právem.
Jetliže můj příjem je 10.000,- v čistém, tak ona tisícikoruna je víc než desetinou mého příjmu.
Pro toho co bere 50.000,- ať je to víc jak 5000,- protože, pokud odečtu životní minimum těch 5.000,- není trestem. je to ona kapka v moři.
Jako člověk invalidní, s příjmem 10.000,- si nemohu dovolit udělat přestupek a tudíž jezdím bezproblémově.
Když to dokáže takový tydýt jak já, dokážou to ti schopní, ambiciozní, progresivní utčitě taky.
Jsou přece lepší, výkonější, inteligentnější. Aspoň podle příjmů.
Nebo ne ???? tak proč ??
bobek_79
2. září 2010 • 04:00
Milej redaktore tohodle dnes už bulváru (kde jsou ty časy za šéfredaktora Bílka), co říkáš na naměření velké rychlosti v tomto případě?
http­://zpr­avy.id­nes.cz­/video-pirat-silnic-se-ritil-karlovymi-vary-namerili-mu-201-km-h-p58-/kri­mi.as­p?c=A1­00901_­115207­_vary-zpravy_alt
Nezaslouží si viník dost vysokou pokutu? Když přijde novej člověk do politiky s dobrými nápady, hned ho pomlouváte a vymýšlíte si lži. Doležale, když chceme patřit do západní Evropy, tak se vším všudy. A propos, proč by to nemohlo jít u nás, když to už takto funguje třeba ve Švýcarech? Reflex je už fakt hnus a žumpa!!!
odaliska
1. září 2010 • 17:34
Sem napište váš vzkaz!Celý článek je nechutný a to prosím nejsem puritán! Co taky chceme po p.Doležalovi. on si myslí, že je vtipný.
ota49
1. září 2010 • 13:34
Nebo budou zvýhodněni ti, kterým se nepostaví? Z hlediska vyššího principu mravního by to bylo spravedlivé, domyslíme-li důsledky jejich handicapu.
marzik
1. září 2010 • 13:28
myslím v té teorii je trochu chyba, muži s větším sebevědomím nejezdí nebezpečněji, myslím, že víc nebezpeční jsou muži s malým sebevědomím a nejvíce nebezpeční s malým sebevědomím (penisem) ve velkém (resp- silném) autě. Snad se to pan Ministr dočet, je to velký čtenář!
zezdisral
1. září 2010 • 12:40
tak konečně po delší prodlevě zas nějaký článek od pana PhDr. (titul donedávna ostentativně neužíval) na téma penis...už jsem měl obavy, že je s tím utrum. Jen škoda, že není poněkud podrobnější, zejména co do trčení onoho falu....
panbixby
1. září 2010 • 11:59
... neboť jest notoricky známo, že majitelé velkých aut mají malé pinďoury. Takže by měli zůstat na svejch a zvýšené pokuty by měli dostávat šoféři do 1,2ccm obsahu!
Jarabak
1. září 2010 • 11:19
Chá chá, JXD opět boduje Tohoto autora mám čím dál tím radši
staracek
1. září 2010 • 11:15
V rámci genderové vyváženosti by tedy ženy s větším poprsím a tedy větším sebevědomím, měly platit větší pokuty. Nebo se budou měřit rozměry vagíny?
patolok
1. září 2010 • 10:32
Kdyby se to právně a lidsky podařilo dotáhnout do konce, byl by to první rozumný krok pana ministra... dva tisíce pro někoho může být uprdnutí a pro jiného rodinný měsíční rozpočtový kolaps, i když oba udělají stejný přestupek. Fér by bylo, kdyby se platilo krví, té máme všichni okolo pěti litrů... jels v obci osmdesát? Tři deci... :o))))