Komentáře

Zpět na článek

Moderátor Moravec namířil na véčkařku Klasnovou, ale trefil kozla

9 komentářů

poool
9. srpna 2010 • 11:13
Nikoho nezajímají Moravcovy nohy, ani si nemůže dovolit nosit veřejně podvazky, proto ten výpad vůči Klasnové.
Že jsou Věci veřejné spolek loajálních zlatokopek, financovaný psychopatem, s placenou tváří pro úspěch k všemu svolného Johna, už asi ví každý.
sendyman
8. srpna 2010 • 16:55
pane Bucherte: nepřišel jste o rozum náhodou Vy? Copak byste čekal jiného, než že v "pofiderní reklamní publikaci, kterÝ (?) nese hrdý podtitul: Časopis bez přetvářky", jež si platí VV, najdete právě "propagandistické" články této strany a právě fotografie jejích představitelů??? Uffff…
runningman
8. srpna 2010 • 08:58
Další české tradice jsou: lhát voličům před volbami a neplnit plotický program...ave
okuk
8. srpna 2010 • 11:01
Nechtěl byste se vyjádřit konkretněji?
runningman
8. srpna 2010 • 12:03
a co komkretnejsiho byste chtel(a) vedet?
tritecky
7. srpna 2010 • 22:03
u nás na moravě se vždycky unáší nevěsta a ženich ji vykupuje nikoliv slipy či kravatou, ale chlastem. připadá mi to takové nějaké normálnější. ale co já vím. třeba je to nějaké femi verze.
strassidlo
8. srpna 2010 • 12:04
Možná je to dáno oblastními poměry mezi nabídkou a poptávkou. Zatímco v Čechách jsou nedostatkoví ženichové, na Moravě jsou úzkoprofilové nevěsty. Vždy se tedy platí za komoditu v místě nedostatkovou.
tritecky
8. srpna 2010 • 15:03
nevím nevím. dala jsem do googlu "únos ženicha zvyk" a vyjely mi samé únosy nevěst a že ženich platí útratu, co únosci vypijou. že by moraváci oblbli i vyhledávací algoritmus googlu? 8-)
strassidlo
8. srpna 2010 • 15:31
Spíš to vypadá, že oblbovat se snaží ten, kdo mluví o zvyku unášet ženicha. Něco takového totiž fakt čtu poprvé a logiku to taky žádnou nemá. Vypadá to spíš jako pokus importu nějakého toho rituálu ze zahraničí. Která soudná ženská by platila za něco tak neužitečného, jako je novomanžel -opilý chlápek, kterej už jí bude přinášet jen samý problémy.