Komentáře

Zpět na článek

David Rath: Pusťte nám ještě žilou, pane doktore

6 komentářů

foxx
2. srpna 2010 • 16:39
Kdy už bude konec populismu socanů a jejich věrným? Asi nikdy. Dr.Ráth bude škodit stále a stále. Nechápu na co si to hraje. Fakt je ten, že tomu jejich programu nevěřil také, ale byla to cesta jak se dostat k moci, spíš ke korýtku. Z tohoto důvodu si nechal ubalit i pár facek . Ono tak i lépe prosperuje soukromá ambulance. Špatná reklama je také reklama.....
Je spíš zarážející, že v těch bludech pokračuje dál.

Jak se říká z cizího krev neteče. Kdoví jestli by takhle rozdával i ze svého. Odpověď znám. NE!
dodal
2. srpna 2010 • 15:50
v něčem lze s Vámi i souhlasit, ale jinak mě odpustí, je-li ta Vaše fotka pravá, tak z Vás by vizážně nebyl problém udělat "buřta Paroubka" to teda sedí, včetně Vašeho stylu vyjadřování.Nic vde zlém.
cernysvetlo
2. srpna 2010 • 21:32
Oslovujeme pátým pádem a sloh taky příšerný. Že vy jste propadal z češtiny? Nemám ve zvyku někoho cvičit, ale tohle se nedalo.
nated
3. srpna 2010 • 16:15
zase další otravnej češtinář, co takhle nějaká myšlenka, nebyla by? doufám, že jsem neudělal moc hrubek...
aasi
2. srpna 2010 • 11:38
Smekám před panem Holcem, tak pravdivý a výstižný článek jsem už dlouho nečetla Jsem ráda, že se rozšířil počet stupidních voličů, kteří nevolí KSČSSD.Pan Ráth se odrovná sám.
myloshek
2. srpna 2010 • 10:42
...robotu Davidovi doposud nedošlo, že ona třetí strana do níž vstoupil, onen oranžový mor, prohrál volby.
Smutné. Někdo by mu měl vysvětlit, že na světě je víc lidí než jen on, jeho milenky a pan Supermozek.