Komentáře

Zpět na článek

Pražský metropolitan: S ODS až na dno

6 komentářů

makataman
2. srpna 2010 • 20:40
Vy budete asi taky pěknej lumen, když Pražáky považujete za národ...
zdepa
1. srpna 2010 • 18:54
Na Jižním Městě dokonce vychází Modrá Praha 11!!!!!!! Bez souhlasu občanů cpou svoje blafy do poštovních schránek. Modráskové nezveřejní jediný kritický názor na ně. O vysoupení zastupitelů jiných stran dokonce hlasují a zamítají je. Jsou horší než komunisté ve všech směrech. Přesto je pitomí pražáci stále volí, aniž se cokoliv v chování modrásků lepší. Jsme hrozně hloupý národ.
dzery44
1. srpna 2010 • 19:26
Neurážej křupane.
sjanborn
1. srpna 2010 • 16:50
Sem napište váš vzka­z!http­://do­maci­.ihned­.cz/ko­menta­re-rozhovory/c1-45231230-sef-prazske-ods-on-line-obrodny-proces-uz-zacal-i-ja-jsem-toho-dukazem

bohužel po přečtení rozhovoru s Borisem a po jeho mlčení na otázky typu:co studium pánů Langmajera,Jančíka a spol...je jasné,že hodlá pokračovat v Bémově rozhazování milionů a jedinou šancí na změnu je prohra ve volbách,ale voliči ODS v Praze jsou skálopevní...
taipan
30. července 2010 • 11:48
Od hajlování na tryzně za Heydricha na Václaváku přes jednoznačnou podporu komunistům ve volbách 1946 (na rozdíl od Brna, Blavy a Opavy) a demonstrace na podporu Klémy Gottwalda v únoru 1948 až po manifestační volbu modrokomunistické mafie celých 20 let po Listopadu. Teď si Pražáci našli nové favority - Kalousky (TOP09), nicméně soudě podle těch, které podporovali v minulosti (nacisté, rudí komunisté, modří komunisté) to vypadá taky na pěkný gesindel...
runningfox
30. července 2010 • 09:42
Mne zcela odrovnaly pan Šťastného bílé boty na zmíněné fotografii. Asi nám tím chtěl dokázat, že se opravdu žádnými ***mi nebrodí...