Komentáře

Zpět na článek

Čistka à la Schwarzenberg: Vyhodil je v několika hodinách

12 komentářů

helouboys
25. července 2010 • 23:35
a to pak jeden neví co dělá- u něj je pak otázka jestli i bdící ví co dělá. Toho čech­oraku­šanaš­výca­ra vybrat do politiky to byla výhra !
vavrjan
25. července 2010 • 20:49
Ono se mu to vrátí. A jak půjde on po těch schodech dolů tak bude potkávat ty co nakopl. V naši politické kultuře je to zcela běžné a to za levé nebo pravé vlády. Náměstci by měli být apolitičtí a vykonávat svoji práci za každého knížete nebo šaška.
panna
25. července 2010 • 07:39
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
vonrammstein
25. července 2010 • 02:32
žádný zásadní problém s tím, že si noví ministři čistí záhonek od plevele. Že tam koření už dlouho neznamená, že nese dobré ovoce. Spíš by mě zajímalo, proč místo většinou velmi slušných článků v MfD chrlíte nesmysle na RX.
conjar
24. července 2010 • 19:07
To se přesně dalo očekávat .Blekota se totiž na nic jiného netěšil.Dá si tam svý lokaje a komorníky,no a bude si v Černickém chrápat jak dlouhobude chtít.Vždyť je to figura k smíc­hu!Ne­zapo­menu­telné je, jak se uvedl v předsednictví EU.Jeho první jízda do Izraele byl nadsvětový trapas(pochopitelně kromě českých novinářů).Již dříve si z něj zahr.noviny dělali legraci.A za hochštaplerské vniknutí na hrad k Havlovi a po té získání veškerého,super zachovalého majetku dokonce psali u jižních sousedů že D.Coperfield je dvojka.Nebo to trapné šišlání u Tymošenkové o plynu atd.Je mně blivno,že nás opět zastupuje takový směšný,vysloužilec bez jiskry a progrese.A naše noviny mu budou poklon­kovat­,poklon­kovat a poklon.........
karaalfons
24. července 2010 • 17:40
polobolševiků z ČSSD a následně i z ODS se zahraniční úřady zaplevelily protěžovanou pakáží, kterou jsme živili mi všichni z rozpočtu. Že je a byl potřeba udělat radikální řez bylo jasné už před volbama, jen tomu nikdo nevěřil, že je toho někdo vůbec schopný. Nám, co tomu příliš nerozumíme, tak musíme doufat, že ruka pána knížete bude spravedlivá a poctivá. To vše ukáže budoucnost a novináři (ti schopní) kontrolujte každé počínání vládních i komunálních úředníků a objektivně o něm informujte veřejnost. Jak se ukázalo letos u voleb, občané to dokáží politikům spočítat.
pepaukulele
24. července 2010 • 17:55
Za prvé: My se píše s Ypsilon a když tomu nerozumíte, tak se k tomu nevyjadřujte. Diplomacii zanéřádili spíš kamarádíčkové různých polistopadových papalášů
lolypop
24. července 2010 • 16:31
Plně souhlasím s tím, že se nejednalo o unáhlené rozhodnutí. Chápu, že západní země nejsou na takovou to reorganizaci zvyklí, ale asi nemají ve svých zemích takový bordel. A stařecká demence se u KS opravdu neprojevuje, myslím si, že většina z nás by chtěla v jeh věku na tom být takto
Ing.Makoň Jiří
24. července 2010 • 16:18
u něho neprojevuje stařecká demence,tak zcela obvyklá u rakouských šlechticů
baara81
24. července 2010 • 14:42
se mi nezdá jako člověk, který by si řádně předem nerozmyslel takovéto kroky. Zkušeností má také dost, takže důvěru zatím neztrácím... A možná to bylo opravdu potřeba...